جمعی از دوستان و همرزمان شهید شیبانی برای جمع‌آوری آثار ارزشمند این شهید بزرگوار از تمام هم استانی ها و دوستان شهید درخواست همکاری کردند.

فراخوان جمع آوری آثار شهید مدافع حرم محمدرضا شیبانی مجد

به گزارش گلستان 24، جمعی از دوستان و همرزمان شهید شیبانی برای جمع‌آوری آثار ارزشمند این شهید بزرگوار از تمام هم استانی ها و دوستان شهید درخواست همکاری کرد.

شهید شیبانی

متن فراخوان به شرح زیر است:

بسم رب الشهدا و الصدیقین  

با عرض سلام و تشکر از شما همشهریان، دوستان، آشنایان و همکاران معظم جهت شرکت و برگزاری باشکوه تشییع جنازه شهید معظم کربلایی محمدرضا شیبانی مجد.

به اطلاع می رساند با توجه به اهمیت نشر سیره اخلاقی ، اجتماعی و سیاسی شهدا بنا به تصمیمی که توسط جمعی از دوستان و همرزمان شهید شیبانی گرفته شد ، ان شا الله قرار است کلیه آثاری که از ایشان بجای مانده اعم از صوت ، عکس ، فیلم ، خاطره و یا هر عنوان دیگری که قابلیت تجمیع و انتشار در قالب کتاب ، مستند و ... را دارد را در راستای این فراخوان جمع آوری کرده و سپس در صورت به موقع آماده شدن آن در مناسبت های مرتبط با این شهید معظم به شکل های مختلف خدمت دوستداران شهادت ارائه دهیم و همچنین مرجعی ایجاد کنیم برای محتویات مربوط به ایشان (بانک اطلاعات این شهید عزیز)

به همین منظور از شما دوست گرامی  تقاضامندیم محتویات خود را در قالب های مختلف عنوان شده مانند :

۱. صوت از خود شهید و یا هر نوع خاطره یا رویداد :

(ضبط هر گونه خاطره که از ایشان دارید و ارسال برای ما)

۲. عکس :

(هر گونه تصویری که از شهید دارید قدیمی یا جدید را برای ما ارسال نمایید. قطعا تصاویر کمک زیادی به این فراخوان خواهند کرد)

۳. فیلم :

(چنانچه شما فیلم یا قطعه کلیپ ضبط شده ای از این شهید بزرگوار دارید آن را با ذکر مختصر جزییات برای ما ارسال نمائید.)

و ... برای ما ارسال نمایید.

توجه:

شماره ذیل در شبکه های تلگرام و سروش آماده دریافت محتوای فوق می باشد :‌

۰۹۱۱۸۹۸۴۹۳۸  

همچنین میتوانید محتوای خود را به آدرس کاربری زیر در تلگرام و اینستاگرام بفرستید:‌ @shahidsheybani

https://tlgrm.me/shahidsheybani

https://www.instagram.com/shahidsheybani

 

امیدواریم ،‌دست ما را بگیرد تا بتوانیم ، شهید محمدرضا شیبانی مجد را به دیگران بشناسانیم تا محمدرضاهای دیگری راه خود را شناخته و پیرو این شهید عزیز و گرامی باشند...

تا شهادت ...

ارسال نظر

آخرین اخبار