مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان خبر داد:

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان گلستان گفت: حدود ۹۵۰ مبلّغ روحانی در استان گلستان مشغول موعظه و تبلیغ دین هستند.

اعزام ۹۵۰ مبلّغ روحانی در ماه مبارک رمضان در استان گلستان

به گزارش گلستان 24، حجت الاسلام نورالله ولی‌نژاد ظهر امروز در مراسم طلایه داران تبلیغ و بزرگداشت امام خمینی  ( ره ) و گرامیداشت شهدای 15 خرداد اظهار داشت: علماء، طلایه‌داران و پرچم‌داران عرصه هدایت و شتاب‌بخشی به ترویج معنویت و ارزش‌ها در جامعه هستند.

وی با اشاره به اینکه حدود 950 مبلّغ روحانی در استان گلستان مشغول موعظه و تبلیغ دین هستند، افزود: نزدیک به یک‌هزار مسجد توسط مردم شیعه در استان گلستان بنا شده و از سوی علمای شیعه اداره می‌شود و نزدیک به یک‎هزار و 300 مسجد هم توسط شهروندان اهل سنت در استان گلستان ساخته شده که از سوی علمای اهل سنت مدیریت می‌شود.

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان گلستان تصریح کرد: مبلغان طلایه‌داران اسلام هستند و هر چه داریم در سایه تبلیغ این افراد است.

وی اظهار کرد: اصرار داریم تا برنامه‌های دینی، فرهنگی و مذهبی روحانی‌محور باشد، یک تشکل یا هیئت مذهبی باید روحانی محور بوده و یا روحانی در آن مؤثر باشد.

ولی‌نژاد اظهار داشت: ماه مبارک رمضان فرصت خوبی برای تبلیغ است، منبر در امر تبلیغ یک منبع مؤثر است و اصل بر این است که دامنه تفسیر قرآن نیز باز شود.

حجت‌الاسلام کشیری رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بندرگز هم در حاشیه این مراسم گفت: 50 روحانی برای امر تبلیغ در ماه مبارک رمضان به مساجد، حسینیه ها و تکایای شهرستان بندرگز اعزام شدند.

انتهای پیام/ تسنیم

ارسال نظر

آخرین اخبار