مراسم افتتاحیه اولین گروه فرهنگی آستان قدس رضوی در شهرستانهای استان گلستان باحضور مسئولین و برخی متولیان فرهنگی در دفتر امام جمعه شهرستان کردکوی برگزار شد.

 افتتاحیه اولین گروه فرهنگی آستان قدس رضوی گلستان در کردکوی+تصاویر

به گزارش گلستان 24، به نقل از رادکانا، مراسم افتتاحیه اولین گروه فرهنگی آستان قدس رضوی در شهرستانهای استان گلستان باحضور مسئولین و برخی متولیان فرهنگی در دفتر امام جمعه شهرستان کردکوی برگزار شد.

هدف این گروه تقویت جریانهای فرهنگی مردمی و وحدت رویه در فعالیتهای فرهنگی در غالب های؛ قرآن کریم، کتاب و کتابخوانی، فرهنگ زیارت اهل بیت (ع)، تقویت فرهنگ وقف و نذر و گفتمان انقلاب اسلامی، امام و رهبری می باشد.

کمیته فرهنگی آستان قدس رضوی در استان گلستان دارای 8 عضو می باشد که به موازات آن کمیته فرهنگی در شهرستان های استان گلستان متشکل از 5 عضو می باشد.

اعضای گروه فرهنگی آستان قدس رضوی در شهرستان کردکوی:

مسئول گروه و رابط آستان قدس رضوی در شهرستان کردکوی: حجت الاسلام سعید شهواری امام جمعه موقت شهرستان کردکوی

دبیر گروه فرهنگی: سعید وثوقی

عضو گروه فرهنگی و نماینده روحانیون فعال: حجت الاسلام مهدی تقی پور

عضو گروه فرهنگی و نماینده فعالان اجتماعی: حسن عارف

عضو گروه فرهنگی و نماینده تشکلهای جوان خواهر: سرکار خانم اعتصامی فر

گفتنی است؛ حجت الاسلام سیدعلی طاهری سرپرستی دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان گلستان و سید حسام بنی فاطمه دبیری کمیته فرهنگی آستان قدس رضوی را در استان گلستان بر عهده دارند.

حجت الاسلام شاعری امام جمعه کردکوی، حجت الاسلام سیدعلی طاهری سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان گلستان، سرگرد دماوندی جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کردکوی، مقصودلو شهردار کردکوی، روحانی فر بخشدار مرکزی کردکوی، صفایی سپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کردکوی وصادقی مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) کردکوی در این مراسم حضور داشتند.

متن حکم گروه فرهنگی بدین شرح است:

برادر مومن انقلابی جناب آقای سعید وثوقی دبیر شبکه جوانان رضوی شهرستان کردکوی

سلام علیکم

با صلوات بر محمد و آل محمد (ص) نظر به مراتب تعهد و شایستگی، به موجب این حکم به سمت «دبیر گروه فرهنگی نمایندگی آستان قدس رضوی در شهرستان کردکوی» منصوب می شوید.

انتظار می رود با اتکاء به خداوند متعال و استعانت از حضرت امام علی بن موسی الرضا علیه السلام و نصب العین قرار دادن تقوی الهی و با توجه همه جانبه به مفاد منشور هفتگانه مقام معظم رهبری مد ظله العالی و سیاست های ابلاغی تولیت معظم با اتخاذ رویکرد تازه و اصولی در استفاده از ظرفیت ها، امکانات و توانمندی های موجود ویژه نخبگان ارادتمند به مکتب اهل بیت (ع) و انقلاب اسلامی و رصد و تحلیل و تنظیم برنامه های به هنگام، جامع و تأثیرگذار برای مجموعه عظیم و ارزشمند فرهنگی آستان قدس اهتمام بایسته به عمل آورید.

از خداوند متعال توفیقات روزافزون جنابعالی را در ارائه خدمات مأجور و ماندگار به دستگاه ملکوتی حضرت علی بن موسی الرضا (ع) مسألت دارم.

سیدعلی طاهری 

سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان گلستان

تصاویری از این مراسم:

انتهای پیام/

ارسال نظر

آخرین اخبار