مدیر کل کمیته امداد گلستان خبر داد:

مدیر کل کمیته امداد گلستان گفت: اعتبار تسهیلات اشتغال زایی کمیته امداد شهرستان بندرترکمن در سال جاری با تخصیص اعتبار دو میلیارد و 500 میلیون تومان حدود 2.5 برابر افزایش یافت.

 2/5 میلیارد تومان تسهیلات برای اشتغال‌زایی مددجویان بندرترکمن تخصیص یافته است

به گزارش گلستان24،  مدیرکل کمیته امداد استان گلستان درکارگروه اقتصادی و اشتغال شهرستان بندرترکمن در حضور فرماندار و روسای بانک های عامل این شهرستان به بررسی آخرین وضعیت جذب اعتبارات اسشتغال زایی این نهاد پرداخت.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، امان اله حسین پور، مدیر کل کمیته امداد استان گلستان با اشاره به همکاری مؤثر بانک های عامل در پرداخت تسهیلات به مددجویان تحت حمایت این نهاد گفت: تسهیلات اشتغال زایی کمیته امداد شهرستان کردکوی با تخصیص اعتبار دو میلیارد و 500 میلیون تومان در سال جاری نسبت به سال گذشته حدود 2.5 برابر افزایش یافت.

حسین پور در ادامه با توجه به اینکه ایجاد شغل و توانمندی اقتصادی خانوار‌های نیازمند از اهداف پرداخت تسهیلات این نهاد است،افزود:سال گذشته با تعامل مثبت بانک های عامل این شهرستان، اعتباری بیش از یک میلیارد و 280 میلیون تومان، معادل 126 درصد اعتبارات ابلاغی به مبلغ یک میلیارد میلیون تومان تسهیلات اشتغال زایی پرداخت شد.

وی در ادامه در راستای ارتقای تعاملات و پیگیری تفاهم نامه فی مابین و به منظور تسریع در جذب اعتبارات اشتغال زایی جامعه هدف این نهاد، خواستار استمرار همکاری بیش از پیش بانک های ملی، ملت و صادرات،کشاورزی،تجارت،سپه و مهر ایران به منظور خدمت رسانی به محرومان و نیازمندان و جذب حداکثری سهمیه اعتبارات شهرستانی کارگروه اقتصادی و اشتغال شد.

کمیته امداد  گلستان (1)

کمیته امداد  گلستان (3)

کمیته امداد  گلستان (4)

کمیته امداد  گلستان (5)

کمیته امداد  گلستان (6)

کمیته امداد  گلستان (2)

انتهای پیام/

ارسال نظر

آخرین اخبار