طی چند روز گذشته خبرهای زیادی مبنی بر کشته شدن «ایوب آل ربیع» ملقب به «ابوعزرائیل» منتشر شد که این رزمنده با انتشار ویدئوهایی این خبر را تکذیب کرد.

ابوعزرائیل در مشهد مقدس + عکس
به گزارش گلستان24؛روز گذشته زهرا کاوه فرزند شهید محمود کاوه نیز عکسی در اینستاگرامش منتشر کرد که از حضور این رزمند عراقی در مشهد مقدس خبر می داد.
 
او نوشت:
 
"ایوب آل ربیع" ملقب به "ابوعزرائیل" شیر نبردهای "حشدالشعبی" در عراق و سوریه که به عنوان یک رزمنده مجاهد در مقابل تروریست‌های تکفیری ایفای نقش می‌کند.
 
او متولد 1978 بوده و یک معلم و مربی ورزشی است که در تیراندازی بسیار تبحر دارد و در پروسه آزادسازی مناطق مختلف استان "صلاح‌الدین" و در دفاع از حرم حضرت زینب (س) ایفای نقش کرده است.
 
جالب است که داعش اخیرا اعلام کرده بود که "ابوعزرائیل" را کشته است، در صورتی که حضور او در مشهد مقدس و حضور در گلزار شهدا و سردار شهید کاوه و زیارت حضرت امام رضا (ع) خط بطلانی بر دروغگویی تروریست‌های تکفیری بود.
 
به طور کلی اگر بخواهیم به سوابق "ابوعزرائیل" اشاره کنیم، دفاع از حرم حضرت زینب (س)، مشارکت در آزادسازی مناطقی در عراق و سوریه از جمله آزادسازی تکریت در استان "صلاح‌الدین" و موسس گردان‌های امام علی (ع) بوده و به عنوان یک رزمنده کابوس ماه‌های اخیر تروریست‌های تکفیری داعش گردیده است.
 
از دیروز هم که خبر شهادتش را تکفیریها اعلام کرده بودند با ارسال ویدئو ، سلامتی اش را اعلام کرد
عاشورائیان با شهادتها و تهدیدها از پای نخواهند نشست و مرعوب فضاسازیها نخواهند شد که اراده ما را محکمتر خواهد کرد

ابوعزرائیل

ارسال نظر

آخرین اخبار