تنها راه انتقال فرهنگ دفاع مقدس برگزاری اردوهای راهیان نور است/ برای تامین امنیت کشور روزانه شهید می‌دهیم رئیس ستار راهیان نور گلستان گفت: تنها راه انتقال فرهنگ دفاع مقدس برگزاری اردوهای راهیان نور است و باید این فرهنگ را به جوانان نسل سوم انقلاب منتقل کنیم.

رئیس ستاد راهیان نور گلستان:

به گزارش گلستان ۲۴ ؛‌ علی اصغر طهماسبی صبح امروز در مراسم اختتامیه نخستین جشنواره ره آورد سرزمین نور، اظهار کرد: یک روز سرباز ارتش جهان بودیم اما امروز سردار هستیم و روزی ارتش کشورهای بیگانه بر این کشور حکومت می‌کردند و امروز خودمان سرداریم.

وی ادامه داد: روزی قربانی تروریسم بودیم و امروز به همت سرداران و شهدای گرانقدر، تروریست‌ها را در فرامنطقه تعقیب می‌کنیم و به سزای اعمالیشان می‌رسانیم.

رئیس ستاد راهیان نور گلستان تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران همیشه مورد توجه و طمع دشمنان بوده و هست چون شعار مستضعفان جهان را در جمهوری اسلامی ایران داریم و برابر وعده قرآن مستضعفان وارثان روی زمین هستند.

طهماسبی گفت: ما باید راه دفاع مقدس را ادامه دهیم تا انقلاب اسلامی به مسیر خود ادامه دهد و یکی از راه‌های ادامه دهنده دفاع مقدس راهیان نوری است که جوانان نسل سوم انقلاب اسلامی جنگ، امام و دفاع مقدس را ندیده‌اند و راهیان نور تنها راه فرهنگ‌سازی و توسعه فرهنگ دفاع مقدس است.

وی تاکید کرد: سه تهدید جمهوری اسلامی را تهدید می‌کند که تهدید سخت، فناورانه و جنگ مردم محورانه و جنگ فرهنگی است.

رئیس ستاد راهیان نور گلستان  تصریح کرد: به واسطه دفاع جانانه ما در دفاع مقدس و پس از آن، در حوزه‌های دفاعی و نظامی، جمهوری اسلامی ایران به نقطه قابل قبولی رسیده و امروز تهدید سخت و نظامی خنثی شده است.

طهماسبی بیان کرد: در حوزه تهدید مردم محورانه، در دیماه سال جاری در کف خیابان بخشی از حرکات به ظاهر نمایشی ضد انقلاب دیدیم و شاهد بودیم مردم چگونه پاسخ این یاوه گویی‌ها را دادند.

وی ادامه داد: در چند روز گذشته فرقه‌ای که وصل به سویس‌های اطلاعاتی هستند در خیابان پاسداران تهران تعدادی از بسیجیان و نیروهای خادم نظم و امنیت را به شهادت رساندند که سرگل این شهیدان شهید محمدحسین حدادیان بود که مظلمانه به شهادت رسید.

رئیس ستاد راهیان نور گلستان تاکید کرد: در استان گلستان شهید خوش محمدی عزیز را داشتیم که با فجیح‌ترین نوع به شهادت رسید و این نشان می‌دهد همه شهدای ما مظلوم هستند.

طهماسبی گفت: این مناسبت‌ها دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی است و این مناسبت‌ها فرصتی است که کارگذاران نظام بتوانند ذره‌ای از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی را به تصویر بکشند.

طهماسبی متذکر شد: ظرفیت‌های موجود در نظام جمهوری اسلامی ایران بی‌بدیل است و ما باید قدر این پیروزی‌ها و دستاوردها را بدانیم و توجه کنیم که با وجود تولد داعش برای مقابله با جمهوری اسلامی، اما ایران اسلامی در امنیت کامل قرار دارد و هرگونه تروریست را در نطفه خفه کرده است.

رئیس ستاد راهیان نور گلستان اظهار کرد: در 22 بهمن امسال دشمن در صدد اقدامات تروریستی بود که با تلاش نیروهای انتظامی و امنیتی تمام توطئه‌ها خنثی شد و مردم هزینه‌های تولید امنیت را نمی‌بیند و ما در راستای برقراری این نظم و امنیت شهید می‌دهیم.

طهماسبی گفت: در کشورهای مختلف اروپایی و آمریکایی اگر قرار باشد پرنده‌ای حرکت کند دوربین‌های کنترلی پلیس آنها را ثبت می‌کند اما نمی‌توانند اقدامات تروریستی را خنثی کنند اما در جمهوری اسلامی ایران به برکت وجود رهبر معظم انقلاب و مجاهدت‌های جوانان نظامی و امنیتی و هوشیاری مردم این توطئه‌ها با سرعت خنثی می‌شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

 

ارسال نظر

آخرین اخبار