پرنسس هری و همسرش، ۸ میلیون دلار از هدایای عروسی خود را به صاحبانشان بازگرداندند.

اقدام جالب عروس سلطنتی با هدایای عروسی + عکس

به گزارش گلستان24؛شاهزاده هری و همسرش مگان مارکل تصمیم به بازگرداندن برخی از هدایای عروسی خود نمودند. کردند. مبلغ این هدایا به میزان ۷ میلیون پوند استرلینگ (یعنی ۸ میلیون دلار) تخمین زده شد.

در واقع از آنجا که بسیاری از فرستندگان این هدایا، اهداف تبلیغاتی داشتند. در نتیجه پرنسس هری و همسرش، ۸ میلیون دلار از هدایای عروسی خود را به صاحبانشان بازگرداندند.

 

به عنوان مثال، یک زوج غریبه به پرنسس هری و همسرش لباس شنایی را هدیه نمودند و از آن‌ها خواستند تا از این لباس در ماه عسلشان استفاده کنند.  در واقع بر اساس قوانین قصر کنسینگتون، اعضای خانواده سلطنتی حق دارند که هدایای ناشی از افراد ناآشنا در انگلستان را رد کنند، یا در صورتی که در خصوص انگیزه اهدا کنندگان شک داشته باشند، می‌توانند این هدایا را بازگردانند.

نکته جالب توجه اینکه پیش از این پرنس هری و همسرش از مهمانان خواسته بودند تا هدایای عروسی را به یک سازمان خیریه اهدا نمایند.

پیش از این در خبر‌ها آمده بود که، ۱۵۰ هزار دلار صرف سازماندهی مراسم عروسی شده بود. ارکستر —۴۰۰ هزار دلار، تزیینات گل —۱۵۰ هزار دلار، عکاس‌ها و اوپراتور‌ها —۲۳ هزار دلار. ۳۸۵ هزار دلار — تهیه مواد غذایی. قیمت کیک عروسی بیش از ۶۵ هزار دلار بود.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار