رئیس کمیسیون گردشگری شورای شهر گرگان با بیان اینکه مجوزهای لازم برای احداث تله‌کابین گرفته شده است، گفت: مصوبه‌ها و مجوزهای این پروژه در مراحل نهایی قرار دارد و تلاش می‌کنیم تا پایان سال شاهد کلنگ‌زنی تله‌کابین گرگان باشیم.

 مجوزهای احداث تله‌کابین گرگان صادر شد

به گزارش گلستان 24 ؛حمیدرضا آقاملایی عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهارداشت: شهر گرگان دارای ظرفیت‌های خوب طبیعی و تاریخی برای جذب گردشگر است. تلاش‌ می‌کنیم با جذب سرمایه‌گذاری بخش خصوصی و اجرای طرح‌های مختلف گرگان را به یکی از مقاصد گردشگران تبدیل کنیم.

وی یکی از برنامه‌های مدیریت شهری گرگان را احیا گذرهای تاریخی این شهر برشمرد و گفت: احیا یکی از گذرهای بافت تاریخی گرگان از 15 متری پاسرو تا محل سرچشمه آغاز شده است. همچنین یکی دیگر از برنامه‌ها در بافت تاریخی گرگان، ایجاد « خیابان غذا» است که می‌تواند محل خوبی برای جذب گردشگر باشد.

رئیس کمیسیون گردشگری شورای شهر گرگان ادامه داد: یکی دیگر از پروژه‌های گردشگری شهر گرگان « هتل- هواپیما» است که با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در گرگان ایجاد می‌شود. مکان‌یابی‌های این پروژه در حال انجام بوده و شهرداری نیز به طور جدی در حال پیگیری و اجرای آن است.

وی با بیان اینکه مجوزهای لازم برای احداث تله‌کابین گرفته شده است، گفت: مصوبه‌ها و مجوزهای این پروژه در مراحل نهایی قرار دارد و تلاش می‌کنیم تا پایان سال شاهد کلنگ‌زنی تله‌کابین گرگان باشیم.

آقاملایی درباره خواسته شهروندان کوی اوزینه گرگان برای ایجاد پارک و فضای سبز گفت: برای احداث پارک در شاهکوه‌محله اوزینه، قطعه زمینی از سوی شهرداری تهیه شده و اقدامات لازم در حال انجام است.


انتهای پیام/

 

ارسال نظر

آخرین اخبار