یک سناتور آمریکایی با انتقاد شدید از سیاست های اوباما، از کنگره خواست عقب نشینی نکند و مانع معاشقه رییس جمهور ایالات متحده با ایران شود.

 حکایت خانم سناتور از عشقبازی اوباما با ایران!

به گزارش گلستان 24، پایگاه آمریکایی هیل (Hill) وابسته به کنگره آمریکا، از انتقاد شدید سناتور "سارا پیلین" نسبت به سیاست های اوباما در قبال توافق هسته ای با ایران، خبر داد.

 

بر اساس این گزارش، "سارا پیلین" فرماندار سابق آلاسکا، روز شنبه از کنگره درخواست کرده است به هر قیمت ممکن "مذاکرات تسلیحات هسته ای پرزیدنت اوباما با ایران را متوقف کنند."

 

در این گزارش آمده است: «پیلین در صفحه فیس بوک خود نوشت: ما باید درک کنیم که ایران از به رسمیت شناختن حق موجودیت اسراییل سر باز می زند و خواست ایران، نابودی اسراییل و در نهایت نابودی ماست.»

 

هیل به نقل از این سناتور آمریکایی نوشت: «تنها چیزی [نهادی] که می تواند بین رییس جمهوری که کشور ما را با نادیده گرفتن قانون اساسی به خطر می اندازد و دشمنانی که تلاش می کنند با استفاده از معاهدات بین المللی، متحدان ما را تضعیف کنند، بایستد، کنگره است.»

 

 

 

این پایگاه آمریکایی در ادامه نوشت: «"پیلین" همچنین گفت که چارچوب توافق اولیه با تهران، روابط ایالات متحده با اسراییل را به شدت تخریب کرد. او از قانونگذاران جمهوری خواه درخواست کرد که برای ترمیم روابط تضعیف شده دو کشور، در کنگره تلاش کنند.»

 

ارسال نظر

آخرین اخبار