نظام سلطه غرب (شیطان) از طریق چهار صنعت و تکنولوژی به دنبال تسخیر جهان و براندازی نسل بشر میباشد.

راهبردهای نظام سلطه در مقابله با انسان آخرالزمان /از صنعت پورنو تااسلحه سازی

به گزارش گلستان 24؛دکتر محمد سلیماندوست در رابطه با راهبرد های نظام سلطه در آخر الزمان:اظهار کرد:نظام سلطه غرب (شیطان) از طریق چهار صنعت و تکنولوژی به دنبال تسخیر جهان و براندازی نسل بشر میباشد.

 این چهار صنعت وتکنولوژی به شرح زیر می باشد.

۱_ صنعت سکس و پورنو ، آغاز آنهم از گرایش به بی حجابی و رواج برهنگی یا همان پوشش اپن متداول امروزی  است .

۲_ صنعت مسکرات و مخدرات و دخانیات  ، که صرفاً بدنبال ایجاد بیخبری در بین ابناء بشر بوده و بدنبال ایجاد انسانهای تهی از درون و بی محتوی و کاملاً بی هویت و پوچگراست .

۳_صنعت تسلیحاتی و اسلحه سازی ، اعم از جنگ افزارهای متعارف و ابزار غیر متعارف و سلاح های کشتار جمعی ،  مانند شیمیائی ، میکروبی ، هسته ای ووو که بهترین مبنای رشد و توسعه استفاده از محصول این تکنولوژی ، دامن زدن به اختلافات قومی ، مذهبی و ایدئولوژیکی ، فرقه ای و نژادی میباشد . 

۴_ صنعت سایبری (یا همان تکنولوژی فضای مجازی) . با اینکه این صنعت بلحاظ تاریخی دیرتر از موارد مذکور پا به عرصه وجود و فعالیت گذاشته ولی در همین عمر کوتاه خود تبدیل شده به سلطان جنگها ، بطوریکه میتواند همه این جنگها را در ابعاد و اشکال و سطوح مختلف کنترل ، مدیریت ، تداوم ، توسعه ، تسری و تسریع بخشد .

بنابراین توجه ویژه به صنعت سایبر ، تکنولوژی و سواد مورد نیاز آن باید در اولویت هر فرد و ارگان و سازمان و دولتی قرار بگیرد تا بتوانیم با یگ گام نامتقارن ولی اصولی و منسجم در برابر حجمه همه جانبه نظام سلطه (شیطان) ایستادگی و مقاومت نمائیم . البته با این پیش فرض که برد نهایی با جبهه حزب الله است بشرط اینکه جبهه و فضای حاکم بر آن را بشناسیم و با بصیرت مقاومت کنیم .

انتهای پیام/

 

ارسال نظر

آخرین اخبار