پوری حسینی کسی بود که بعد عملیات بدر در پاسگاه زید با بسیجی‌ها بحث می‌کرد که باید بگردند و از روی زمین فشنگ‌های سالم را پیدا کنند و برگردانند به بیت المال.

اصلاح طلبان از چه چیز پوری حسینی فرار می کنند/ شهید باکری به رئیس ستاد های خاتمی و روحانی چه توصیه ای کرده بود؟

به گزارش گلستان24؛دکتر حسن بیارجمندی فارغ التحصیل دانشگاه وزارت خارجه روسیه نوشت:دیروز عبدالله پوری حسینی، رئیس سازمان خصوصی سازی ایران تنها چند ساعت پس از احضار به سازمان بازرسی کل کشور و انتشار خبر استعفایش، با دستور قضایی بازداشت شد.

یک جریان رسانه ای معلوم الحال که همواره در این دست پرونده های فساد با فرافکنی و عمدتا انتساب به دولت سابق ، در شش سال گذشته از پاسخگویی به مردم فرار کرده اند ؛ با ظاهر جعل معنوی و تظاهر جهل خود ،بدنبال فریب افکار عمومی و انحراف آنان از  موضوع اصلی هستند.

 کانال تلگرامی یاشار سلطانی در همین ارتباط با انتشار تصویری از شهید مهدی باکری در پست کوتاهی نوشت :"

Untitled-1

sdfwe

میرعلی اشرف پوری حسینی رییس مستعفی سازمان خصوصی سازی که به دلیل اتهامات مالی، امروز دستگیر شد در کنار شهید باکری. یک قاب، دو سرنوشت.

سیدمهدی حسینی روزگاری بعد عملیات بدر در پاسگاه زید با بسیجی‌ها بحث می‌کرد که باید بگردند و از روی زمین فشنگ‌های سالم را پیدا کنند و برگردانند به بیت المال..

حالا شده دکتر پوریحسینی، کسی که میلیاردها تومان از همین بیت‌المال را به باد فنا داده؛ دنیا عجب بالا پایینی دارد!

[محمد اصغری]

 

و در این میان فورواردچی های تلگرامی این شبکه جعل و جهل با انتشار آن در کانال ها و گروه های تلگرامی، شعبده بازی خود را در عصر جدید بدون داور به نمایش عموم گذاشتند.

همه این شعبده بازی تلگرامی این روزهای این جماعت لیبرال این است که مردم از این بخش از تاریخ و پیشینه این چنین افرادی غافل شوند که پوری حسینی کاندیدای اصلاح طلبان به همراه آقایان اعلمی , جبارزاده و... در دوره ششم به مجلس راه یافت و عضو فراکسیون اصلاح_طلبان شد.

آخرین سمت پوری حسینی معاون وزیر اموراقتصاد ودارایی و رییس کل سازمان خصوصی سازی در دولتاصلاحات بود.

 اما مهمترین بخش پرونده وی که مربوط به انتصاب مجدد در این سمت در دولت اعتدال می شود و در این چند سال اخیر مانع از برکناری او علی رغم تخلفات آشکار وی گردیده است ؛افشاگری است که دکتر محمد دهقان بهمن ماه سال گذشته نمود : " علت برکنار نشدن رئیس سازمان خصوصی‌سازی جریان‌های سیاسی است. حتی در دوران آقای کرباسیان، ایشان هم اراده داشتند که آقای پوری حسینی را برکنار و شخص دیگری را جایگزین ایشان کند اما چون عبدا… پوری حسینی، رئیس_ستاد آقای #روحانی و درگذشته هم رئیس ستاد رئیس دولتاصلاحات و رئیس شورای جریان سیاسی غرب‌گرایان در آذربایجان هم بودند و به‌نوعی ثروت‌شان را صرف انتخابات می‌کنند متأسفانه در دوره این دو وزیر هنوز اجازه ندادند که ایشان برکنار شوند."

 اینان که یک عکس و یک روایت فشنگی در دهه اول را می بینند و بر آن موج سواری تلگرامی در دهه پنجم می کنند ؛خود را در برابر این همه ارتباط و پیشینه تشکیلاتی در دهه سوم و چهارم نمی بینندو اگر می خواهند به تاریخ دهه اول هم اشاره ای کنند ،حداقل مرد باشند و تمام و کمال روایت کنند.

 آنجایی که سردار شهید حمید باکری قائم مقام لشکر 31 عاشورا به رزمندگان این لشگر از جمله پوری حسینی گفته بود: «دعا کنید که خداوند شهادت را نصیب شما کند، در غیر این صورت زمانی فرا می‌رسد که جنگ تمام می‌شود و رزمندگان امروز سه دسته می‌شوند:

  دستهی اول، که به مخالفت با گذشته خود برمی‌خیزند و از گذشته خود پشیمان می‌شوند.

 دسته‌ی دوم، که راه بی‌تفاوت را بر می‌گزینند و در زندگی مادی غرق می‌شوند. 

دستهی سوم، که به گذشته خود وفادار می‌مانند و احساس مسئولیت می‌کنند... پس از خداوند بخواهید با رسیدن به شهادت از عواقب زندگی پس از جنگ در امان بمانید، چون عاقبت دو دسته اول ختم به خیر نخواهد شد و جزو دسته سوم ماندن هم بسیار سخت و دشوار خواهد بود.»

همچنین رهبر معظم انقلاب در مورد دسته سوم می فرمایند: " آنهائى که پایبند میمانند، شاهد به ثمرنشستن این نهال و تناورشدن این درخت خواهند بود. اینجور نیست که با روى گرداندن کسانى، این حرکت عظیم، این بناى معْظم و شامخ تکان بخورد. با برگشتن یک عده‌اى از این قافله‌ى عظیم، هرگز این قافله از راه باز نمی ماند.

 دلها را باید نگه داشت. بعضى از دلها میلرزند، میلغزند، نمیتوانند خودشان را بر آن لبه‌ى مرتفع نگه دارند و حرکت را ادامه دهند؛ لذا سقوط میکنند. بله، یک عده‌اى در انقلاب ما هم بوده‌اند، در صدر اسلام هم بودند؛ راهى را که در کنار پیغمبر حرکت میکردند، ادامه ندادند؛ اما آیا راه متوقف ماند؟ آیا راه متوقف میمانَد؟ آیا قافله در جاى خود مى‌ایستد؟ قافله حرکت میکند؛ رویشهائى به وجود خواهد آمد. » ( 22/7/91)

 

انتهای پیام/

 

ارسال نظر

آخرین اخبار