دکتر ابری نیا مدیرکل دفتر غیرانتفاعی وزارت علوم به همراه دکتر گرگین نماینده وزارت علوم در دفتر غیرانتفاعی استان گلستان از موسسه آموزش عالی میلاد گلستان بازدید کردند.

بازدید مدیرکل دفتر غیرانتفاعی وزارت علوم از موسسه میلاد گلستان + تصاویر

به گزارش گلستان 24، این دیدار همچنین با حضور ریاست شورای شهر و اعضای شورا و شهردار مینودشت، معاون فرماندار، بخشدار کوهسارات، رئیس سابق و کنونی آموزش‌وپرورش، رئیس شورای شهرستان، رئیس فنی و حرفه‌ای، اعضای هیئت‌مدیره شرکت تعاونی دهیاران وعده‌ای دیگر از مسئولین شهرستان مینودشت و تعدادی از اساتید این حضور داشتند.

دکتر عقیل تقوی عضو هیئت مؤسس این موسسه آموزش عالی میلاد گلستان ضمن خوشامدگویی به مهمانان و تشریح وضعیت منطقه، گزارشی از وضعیت موسسه از 6 ماه گذشته تا به امروز ارائه نمود و چشم‌انداز 6 ماه و یک سال آینده را که هیئت مؤسس برای این موسسه برنامه‌ریزی کرده‌اند را تشریح کرد.

دکتر تقوی ضمن سپاس از حمایت مسئولان منطقه‌ای و وزارت علوم خواستار حمایت بیشتر این مسئولین جهت توسعه رشته‌های آموزشی این موسسه شد.

ذبیح‌الله ترکمانی عضو شورای شهر مینودشت نیز با اشاره به تعامل مثال‌زدنی مسئولین این موسسه با سایر ادارات شهرستان خواستار ادامه و تحکیم این تعامل و همکاری بیش‌ازپیش وزارت علوم در توسعه موسسه آموزش عالی میلاد گلستان شد.

ترکمانی گفت: مسئولین شهرستان آمادگی کامل خود را جهت حمایت این موسسه اعلام می‌دارند و مسئولین وزارت علوم نیز این همکاری را مضاعف نمایند.

دکتر ابری نیا مدیرکل دفتر غیرانتفاعی وزارت علوم نیز به تشریح وضعیت مؤسسات غیرانتفاعی کشور پرداخت و از سیاست‌های دولت و وزارت علوم جهت تقویت و توسعه این مؤسسات سخن به میان آورد.

وی به ارکان و ساختار توسعه یک فضای آموزشی پرداخت و گفت: موسسه میلاد گلستان ازنظر فضای آموزشی طی شش ماه گذشته پیشرفت قابل‌توجهی داشته است. این موسسه همچنین در موضوع جذب دانشجو نیز موفق بوده است که سیاست ماهم کمک بیشتر جهت توسعه آن است.

وی تصریح کرد: با توجه به پتانسیل‌های ایجادشده نهایت همکاری خود برای توسعه این موسسه خواهیم داشت.

پایان این حضور بازدید دکتر ابری نیا و هیئت همراه از فضای آموزش موسسه آموزش عالی میلاد گلستان بود.

nilkooh126 1

nilkooh126 1

nilkooh126 1

nilkooh126 1

nilkooh126 1

nilkooh126 1

nilkooh126 1

nilkooh126 1

nilkooh126 1

nilkooh126 1

nilkooh126 1

nilkooh126 1

 

ارسال نظر

آخرین اخبار