ملاشاهی:روز دانشجو یعنی مقاومت،انقلاب اسلامی ما به همت همین دانشجو های شکل گرفت.

پاسداشت ۱۶ آذر یعنی تداوم همان نفی سلطه گری آمریکا

به گزارش گلستان24 احمد ملاشاهی از فعالان رسانه ای استان در خصوص روز دانشجو نوشت: 16آذر، روز اعتراض دانشجویان به دخالت امریکا در ایران است، روز توحید و یکتا پرستی دانشجویان در نه گفتن به کدخدای خود خوانده دنیاست.

اینکه برخی در چند دهه اخیر سعی کردند در مناسبت ۱۶ آذر، دانشجویان را با مشکلات و مطالبات صنفی مشغول سازند و یا برای فشارهای جناحی و سهم خواهی سیاسی از پتانسیل ۱۶ آذر سوء استفاده کنند، بخاطر ترس آنها از روحیه ی دشمن شناسی و ضد استکباری دانشجوی ایرانی است.

اگر پیام ۱۶ آذر تحریف نمی شد با وجود این همه دانشگاه و دانشجو قطعا برجام تصویب نمی شد، قطعا سیمان بر قلب راکتور آب سنگین ما سنگینی نمی کرد، بی تردید به اروپا و بیگانه اینهمه امید بسته نمی شد، بی شک زبان مسوولی که از برجام ۲ و مذاکره درباره موشک های ایرانی سخن بگوید، بریده می شد و قطعا، بجای تعجیل  و تلاش در تصویب fatf، این احساس، این اعتماد به دشمن در چاه فاضلاب ریخته می شد.

جریان سازشکار مدتهاست که تلاش می کند تا در روز دانشجو بجای گرا دادن موقعیت منافع آمریکا، سنگر مقاومت جبهه خودی به توپخانه پرشور و پر انرژی دانشجویان گرا داده شود.

۱۶ آذر یعنی نمی توان چهره شیطان بزرگ را برای دانشجو بزک کند و جای جلاد و مظلوم را عوض کرد؛ آذر یعنی بجای وابستگی و بردگی و تسلیم آمریکا شدن، از نخبگی ونبوغ دانشحویان ایرانی استفاده شود.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر

آخرین اخبار