با توجه به شنیده ها در خصوص تغییر مدیر خبرگزاری مهر گلستان نام افرادی چون حسین عاشور ، جعفر خاندوزی ، شبیر دائمی ، فغانعلی فخفوری و علیرضا کلاگر برای تصاحب کرسی خبرگزاری مهر گلستان به گوش می رسد.

گزینه های جدید خبرگزاری مهر گلستان

 بالاخره بعد از چند ماه سرپرستی محمد چراغعلی بر خبرگزاری مهر گلستان گویا مسئولین این خبرگزاری به این نتیجه رسیدند که وی توانایی اداره این خبرگزاری مهم را ندارد لذا گزینه های جدیدتری برای این خبرگزاری مهم مطرح شده است .

انتخاب محمد چراغعلی به سمت خبرگزاری مهر گلستان تعجب خیلی از خبرنگاران و اصحاب رسانه و خواص استان را برانگیخت چرا که وی نه اهل رسانه بود و نه در یک نشست خبری شرکت کرده بود و نه کارت خبرنگاری داشت و فقط چند صباحی وبلاگنویسی کرده بود در حالی که گزینه های استخوانداری در استان بودند که با یک انگشت خبرگزاری مهر را اداره می کردند .

اما یکی از عواملی که باعث شد این همه حساسیت روی چراغعلی باشد انتصاب وی به عمویش که عضو سابق شورا و مدیر کل فعلی دفتر شهری استانداری است که همواره سایه سنگینی از انتقادهایش بر سر شورای شهر فعلی و مدیریت شهری وجود دارد و این احساس وجود دارد که وی از کنار این رسانه به انتخابات اینده فکر می کند .

همچنین دخالت در کار اعضای شورای شهر در خصوص پرونده تیمداری کردن شهرداری گرگان برای بسکتبال و ارسال ایمیل انبوه و مصاحبه های جعلی و غیر واقعی در خصوص شورای شهر و شهردار در خصوص اینکه" سپاه مانع بهره برداری از المان بسیج شده" و  انتقادها به رویه شهردار گرگان نیز از دلایلی است که نشان می دهد این خبرگزاری در این باره هدفمند عمل کرده است .

بخشی دیگر از این انتقادات به مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان بر می گردد که وی این روزها تحت فشار شدید رسانه ها همسو و غیر هسمو قرار گرفته و از محافل مختلف به وی تلفن زده می شود و از نحوه اداره خبرگزاری مهر گلستان انتقاد می شود تا جایی که به گفتگوی تلفنی با حجت الاسلام خاموشی رئیس سازمان تبلیغات کشور رسیده است .

همزمان با سفر حجت الاسلام خاموشی به گلستان نیز بیش از 10 نفر از اشخاص حقیقی و حقوقی نسبت به انتخاب چراغعلی حرف داشتند و انتقادات خود را به گوش خاموشی رساندند .

اما این روزها شنیده می شود که سرپرست این خبرگزاری در گلستان به دنبال تهیه لوح تقدیر از ادارات و برخی نهادها و تماس با برخی نمایندگان مجلس است تا جای پای خود را محکم کند اما گویا تصمیم بر تغییر چراغعلی در خبرگزاری مهر گلستان جدی است و احتمالا در روزهای آتی عملی خواهد شد .

همچنین نام افرادی چون حسین عاشور ، جعفر خاندوزی ، شبیر دائمی ، فغانعلی فخفوری و علیرضا کلاگر برای تصاحب کرسی خبرگزاری مهر گلستان همچنان مطرح است و به احتمال زیاد مدیر آینده این خبرگزاری یکی از این افراد است .

ارسال نظر

آخرین اخبار