برادر روحانی سرشناس عربستانی عامل انتحاری مسجد شیعیان در منطقه القدیح را یک سعودی معرفی کرد.

عامل انتحاری مسجد امام علی(ع) در قطیف + عکس(۱۸+)

به گزارش گلستان 24، یک تروریست سعودی با پوشیدن کمربند انفجاری هنگام نماز جمعه امروز خود را در میان نمازگزاران مسجد شیعیان قطیف منفجر کرد.در این انفجار مرگبار که در مسجد امام علی(ع) در شهر القدیح در منطقه القطیف شرق عربستان روی داد دست کم ۳۰ نفر شهید و زخمی شدند.

«محمد النمر» برادر «شیخ نمر باقر النمر» روحانی سرشناس عربستانی با محکوم کردن این حمله تروریستی اعلام کرد که عامل انتحاری یک سعودی است که با پوشیدن لباس پاکستانی خود را در میان نمازگزاران منفجر کرده است.اعلام شده که بیش از ۱۵۰ شیعه در مراسم نماز جمعه در مسجد امام علی(ع) حضور داشتند.

در تصاویر منتشر شده از جنازه عامل انتحاری تنها سر و قسمتی از پاهای وی باقی مانده و بقیه اجزای بدنش بر اثر انفجار مواد منفجره که به بدنش بسته بوده متلاشی شده است. نمازگزاران پس از این انفجار یکصدا شعار «لبیک یا حسین(ع)» سر دادند. آنان بلافاصله در تجمعی خودجوش این انفجار تروریستی را به شدت محکوم کردند و همزمان با ولادت امام حسین(ع) فریاد لبیک یا حسین(ع) سردادند.

اخبار دریافتی حاکی از آن است که شمار شهدای این انفجار تاکنون ۱۵ نفر برآورد شده و شمار زخمی‌ها نیز ده‌ها نفر عنوان شده است.برای نخستین بار است که چنین حمله‌ای در یکی از مساجد شیعیان در این منطقه صورت می‌گیرد.وزارت کشور رژیم سعودی در بیانیه‌ای بدون هیچگونه جزئیاتی تنها اعلام کرد که در یکی از شهرهای القطیف انفجاری روی داده است.

.

.

.

.

18+

.

.

.

.

 
عامل انتحاری مسجد امام علی(ع) در قطیف + عکس(۱۸+)
 
عامل انتحاری مسجد امام علی(ع) در قطیف + عکس(۱۸+)
 
عامل انتحاری مسجد امام علی(ع) در قطیف + عکس(۱۸+)
 

انتهای پیام/ابنا

ارسال نظر

  • ناشناس
    0

    خودشان گور خودشان را می کنند .
    لعنت بر داعشی های سفاک

آخرین اخبار