پیروزی های اخیر انصارالله در خاک عربستان، حزب الله لبنان و ارتش سوریه در القلمون و حشد شعبی در الانبار، سران جبهه غربی- عربی را بیش از گذشته نگران، و آنها را به جنگ رسانه ای واداشته است.

خبرسازی العربیه درباره حاج قاسم سلیمانی

به گزارش گلستان 24، یکی از منابع آگاه امنیتی ایران در گفتگو با خبرنگار پایگاه تحلیلی خبری الوقت گفت، اظهارات منتسب به قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس ایران درخصوص اینکه جهانیان به زودی خبرهای شگفت آوری از سوریه خواهند شنید را نوعی خبرسازی العربیه با اهداف خاص اعلام کرد تا سعودی ها از این طریق، افکار عمومی را از شکست های راهبردی این رژیم در یمن منحرف نمایند.

این منبع در ادامه افزود، این گونه خبرسازی ها در ادامه فرایند اسطوره شکنی جبهه غربی و عربی از سردار سلیمانی می باشد تا در صورت ادامه روند فعلی در سوریه ، افکار عمومی را نسبت به وعده های محور مقاومت و بویژه شخص قاسم سلیمانی بدبین و ناامید نموده و از این طریق توانایی این محور در مقابله با تروریست ها را تحت الشعاع قرار دهد. 

این در حالی است که پیروزی های اخیر انصارالله در خاک عربستان، حزب الله لبنان و ارتش سوریه در القلمون و حشد شعبی در الانبار، سران جبهه غربی- عربی را بیش از گذشته نگران، و آنها را به جنگ رسانه ای واداشته است./فرهنگ نیوز

ارسال نظر

آخرین اخبار