فرمانده انتظامی شهرستان آزادشهر از دستگیری قاتل جسد جوان گنبدی که هفته های گذشته در صندوق عقب ماشین آژانس در محور آزادشهر به مینودشت کشف شده بود، خبر داد.

قاتل جوان گنبدی در آزادشهر دستگیر شد

به گزارش گلستان24، محمدر رضا اصلانی اظهار کرد: جسد یک جوان گنبدی در تاریخ چهارم شهریورماه در صندوق عقب ماشین او و در مسیر آزادشهر به مینودشت بود کشف شد اما کسی از علت این قتل و قاتل آن خبری نداشت.

وی ادامه داد: نیروی انتظامی از همان روز تحقیقات گسترده خود را برای شناسایی قاتل و دستگیری او آغاز کرد و موفق شد در روزهای گذشته قاتل جوان گنبدی را دستگیر کند.

اصلانی افزود: «ع خ» که جوانی ۳۷ ساله ساکن روستایی در نزدیکی شهرستان آزادشهر است بعد از بحث با مقتول یعنی «ح م» که جوانی ۳۵ ساله و ساکن گنبد است با او درگیر شده و او را به قتل رساند.

وی با بیان اینکه قاتل با فرد کشته شده رابطه فامیلی داشته است، گفت: مقتول باجناق پدر خانم وی بوده و از شهرستان گنبدکاووس به روستای مقتول مسافر دربستی آورده بود. قاتل مقتول را به خانه خود دعوت کرد و با هم صحبت کردند که مقتول سخنی نامربوط به قاتل گفت و همین مسئله باعث درگیری بین آنها شد. قاتل با هُل دادن جوان گنبدی باعث اصابت پُشت سر مقتول به لبه دیوار شد که مقتول نیز در همان جا فوت می کند.

محمدرضا اصلانی تصریح کرد: قاتل که خود را مواجه با جسدی بی جان می دید او را در صندوق عقب ماشین گذاشته و به جاده آزادشهر به مینودشت در کنار جاده آجر پزی نرسیده به پل آق امام رها می کند. قاتل اعلام کرده که قضیه قتل را به خواهر زن ناتنی خود گفته و پلیس نیز او را به جرم مخفی کردن قتل بازداشت کرده است.

فرمانده انتظامی آزادشهر در پایان خاطرنشان کرد: پزشکی قانونی اصابت وسیله ای سخت با پشت سر قاتل را تایید کرده است اما ماموران آگاهی در حال انجام تحقیقات تکمیلی برای چگونگی قتل و هدف قاتل هستند.

منبع: مهر

ارسال نظر

آخرین اخبار