مدیرکل راه و شهرسازی گلستان:

مدیرکل راه و شهرسازی گلستان از بهره برداری و عبور رسمی ترافیک از پل روگذر «لیوان شرقی» به عنوان یکی از مهمترین پروژه های اداره کل در شهرستان بندرگز همزمان با دهه فجر خبرداد.

روگذر «لیوان شرقی» همزمان با دهه فجر افتتاح شد
به گزارش گلستان24،ابراهیم مبارک قدم اظهار کرد: این پل با توجه به حساسیت نقطه فوق، برای ارتقای ایمنی تردد ماشین آلات کشاورزی و تردد روستائیان و زیارت کنندگان از امامزاده حاشیه محور و کاهش تصادفات ساخته شده است.

وی اظهار کرد: احداث پل روگذر لیوان شرقی از سال ۹۱ در عرض بزرگراه نوکنده- گرگان و به صورت دو باند رفت و برگشت در دستور کار قرار گرفت.

مبارک قدم ادامه داد: این پل ۲۶ متر طول و ۱۰ متر عرض دارد و دارای رمپ های ورودی و خروجی به طول ۲۴۰ متر و عرض ۹ متر می باشد.

مدیرکل راه و شهرسازی گلستان اظهارکرد: علاوه بر این پروژه، پروژه های عمرانی دیگر اداره کل هم به طور متمرکز و همزمان با پروژه های عمرانی بندرگز طی این روز در سالن دانشگاه آزاد شهرستان به بهره برداری رسید.

به گفته مبارک قدم، افتتاح و واگذاری ۲۱۰ واحد مسکن مهر با صرف ۵۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال هزینه از محل سهم آورده متقاضیان و تسهیلات بانکی از پروژه های به بهره برداری رسیده راه و شهرسازی در این روز بود.

روگذر «لیوان شرقی»

وی از بهره برداری روکش آسفالت محور دشتی کلاته غربی بندرگز به طول ۱.۶ کیلومتر و با صرف اعتبار یک میلیارد و ۹۲۰ میلیون ریال به عنوان یکی دیگر از پروژه های اداره کل یاد کرد.

مبارک قدم اضافه کرد: در این روز همچنین عملیات زیرسازی و آسفالت راه روستایی دشتی کلاته غربی به طول یک کیلومتر و با برآورد اعتباری یک هزار میلیون ریال در این شهرستان آغاز شد.

بندرگز در غرب گلستان قرار دارد و با گرگان مرکز استان حدود ۴۰ کیلومتر فاصله دارد.

منبع : مهر

ارسال نظر

آخرین اخبار