فرماندار گمیشان:

فرماندار گمیشان گفت: مراسمات ارتحال ملکوتی امام (ره) باید به گونه‌ای برگزار شود تا شخصیت ایشان به جوانان به خوبی تبیین و مشخص شود.

مراسمات ارتحال ملکوتی امام (ره) با هدف معرفی و تببین شخصیت ایشان به جوانان باشد
به گزارش گلستان 24،  امیرشیر توماج در دومین جلسه شورای اداری شهرستان اظهار کرد: در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شورای شهر و روستا مردم شهرستان مشارکت 81.74 داشتند.
 

وی با بیان اینکه رمضان ماه خدا است و همه باید از فیوضات این ماه پرخیر و برکت بهره ببریم، تصریح کرد: رمضان ماهی است که انسان باید خود را در این ماه خودسازی و ترمیم کند.

توماج با اشاره به درپیش بودن رحلت امام خمینی (ره) اذعان داشت: امام خمینی (ره) شخصیتی است که تنها به کشور ایران تعلق ندارد بلکه ایشان یک شخصیت جهانی که دنیای اسلام اعمال، اندیشه‌ها و تفکرات او را سرلوحه خود قرار می‌دهند.

فرماندار شهرستان گمیشان اضافه کرد: مراسمات ارتحال ملکوتی امام (ره) باید به گونه‌ای برگزار شود تا شخصیت او به جوانان به خوبی تبیین و مشخص شود.

توماج با اشاره به دو انتخابات برگزار شده در 29 اردیبهشت ماه در کشور اظهار کرد: مردم ایران اسلامی بار دیگر با حضور حماسی و پرشور پایبندی خود را به ارزش‌های نظام ثابت کردند.

رئیس ستاد انتخابات گمیشان ادامه داد: دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات در شهرستان طی چند ماه فعالیت در ستاد انتخابات و رعایت تمام اصول انتخاباتی با حضور گسترده مردم در پای صندوق‌های رای، انتخابات سالم و قانون‌مندی را برگزار کردند.

وی همچنین خطاب به مسوولان شهرستان گفت: مسوولان باید در قالب یک تیم واحد و بر اساس برنامه برای توسعه و پیشرفت روز منطقه تلاش کنند.

توماج خاطرنشان کرد: خدمت به مردم تاکید نظام و دولت و یک افتخار بزرگ برای همه مسوولان و خدمتگزاران است.

فرماندار شهرستان گمیشان با اشاره به اقدامات انجام شده در طول چهار سال دولت تدبیر و امید در شهرستان گفت: اجرایی شدن طرح‌های اقتصادی و اشتغالزایی و همچنین عملیاتی شدن بعضی پروژه‌های عمرانی در سطح شهرستان که از آرزوهای دیرینه مردم منطقه بوده است گوشه‌ای از خدمات ارزنده دولت در شهرستان می‌باشد.

وی  بر خدمت صادقانه، پاسخگو بودن به مردم، اطلاع رسانی اقدامات، برنامه محور بودن و عملیاتی شدن شعار سال تاکید کرد.

سخنرانی امام جمعه خواجه نفس در خصوص بهره‌مندی از ماه پرفیض رمضان، ارائه وظایف ستاد ارتحال امام (ره) توسط فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه، گزارش مدیران راه و شهرسازی، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، شرکت نفت غرب استان، گزارش پیگیری‌های نماینده مردم منطقه در مجلس توسط مشاور ایشان و کتابخوانی از دیگر دستورات کار این جلسه بوده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

ارسال نظر

آخرین اخبار