فرمانده مرزبانی استان گلستان:

فرمانده مرزبانی استان گلستان با اشاره به آمادگی مرزبانان برای دفاع از مرزهای کشور گفت: دشمنان نمی‌توانند عزت، اقتدار و امنیت پایدار ایران را ببینند اما این حرکت تروریستی اخیر در تهران هیچ خدشه‌ای در اقتدار نیروها وارد نکرد.

مرزبانان آمادگی کامل برای دفاع از مرزهای کشور را دارند

به گزارش گلستان 24، ولی الله رضایی‌نژاد شامگاه دوشنبه در مراسمی با حضور خانواده شهدای مرزبان شرق گلستان در پاسگاه مرزی دانشمند اظهار داشت: مرزبانان ما چه در زمان حادثه چه در زمان آرامش، آمادگی کامل برای دفاع از مرزهای کشور دارند.

 

فرمانده مرزبانی استان گلستان افزود: با حرکت تروریستی اخیر در تهران نیروهای امنیتی، انتظامی و نظامی قوی‌تر شدند و این حرکت هیچ خدشه‌ای در اقتدار نیروها وارد نکرد.

وی تصریح کرد: صحنه حضور اقشار مختلف در تشییع جنازه شهدای تروریست برای دشمنان کفایت می‌کند.

رضایی نژاد یاداور شد: مردم و کشور جمهوری اسلامی ایران از این گونه اتفاقات در گذشته دیدند و نه تنها این حرکت در روحیه آنها تضعیف ایجاد نکرد بلکه آنها را مقاوم‌تر کرد.

وی درباره ایام شب‌های قدر گفت: در شب‌های قدر گشت‌های ما افزایش خواهد یافت تا مردم در کمال آرامش و امنیت بتواند مراسمات مذهبی خود را برگزار کند.

فرمانده مرزبانی استان گلستان تاکید کرد: وظیفه اصلی ما حفاظت و حراست از مرزهای جمهوری اسلامی ایران است و فرزندان ما در آمادگی کامل به سر می‌برند و امنیت در جامعه حاکم است.

آخوند مدد هوشمند هم در این مراسم اظهار داشت: شهدا شرف و عزت نظام جمهوری اسلامی هستند و مرتبه والایی در نزد خداوند دارند.

رضایی نژاد مرزبانی گلستان

امام جمعه اهل سنت اینچه‌برون افزود: مرزبانان و مرزنشینان با هم برادرند و مثل دو برادر مانند دو دست است که برای امنیت کشور با هم همکاری می‌کنند.

فداکاری‌های وزارت اطلاعات و سپاه قابل تقدیر است

آخوند عبدالغفور چرکزی مسئول سازمان تبلیغات اینچه برون هم در این مراسم اظهار داشت: فداکاری و ایثارگری شهدا و خانواده آنان به ما قوت قلب می‌دهد و مرزبانان و مرزنشینان با ایمان راسخ و اطاعت از مقام معظم رهبری آمادگی کامل داریم تا راه شهدا را ادامه دهند.

وی تصریح کرد: در قبال حرکت ناجوانمردانه تروریست‌ها فداکاری‌های وزارت اطلاعات و سپاه قابل تقدیر است و هر لحظه مقام معظم رهبری دستور دهند ما کفن‌پوش در صحنه هستیم و اجازه نمی‌دهیم دشمنان به ویژه گروه تکفیری و داعش برای کشور برنامه‌ریزی کنند.

آخوند چرکزی تاکید کرد: ملت ما دارای فرهنگ شهادت و ایثارگری است و برای دفاع از وطن همیشه آماده است.

پدر شهید معین بیانی هم در این مراسم اظهار داشت: همه ما بر این باوریم افرادی که به درجه شهادت نائل می‌شوند انسان‌های خاص و پاک هستند.

وی افزود: به عنوان پدر یک شهید با اینکه جانباز هستم اگر زمانی برسد که اسلام و کشور در معرض خطر قرار گیرد و بخواهم مجدد سلاح در دست بگیرم برای دفاع از وطن این کار را خواهم کرد.

در این مراسم از خانواده شهدای مرزبانی شرق استان گلستان قدردانی شد.

انتهای پیام/

منبع : تسنیم

ارسال نظر

آخرین اخبار