رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان:

رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان گفت: سی و دومین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان کشور شهریور ماه امسال به میزبانی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان برگزار می‌شود.

جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان کشور در استان گلستان برگزار می‌شود

به گزارش گلستان 24، علی نجفی‌نژاد اظهار داشت: سی و دومین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان کشور، شهریور ماه امسال به میزبانی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان برگزار می‌شود.

وی افزود: این جشنواره در بخش آوایی در 9 رشته، در بخش معارف در 8 گرایش، در بخش پژوهشی در 3 موضوه، در بخش ادبی در3 موضوع، در بخش هنری در 10 موضوع و در بخش فناوری در 2 موضوع اجرا می شود.

رئیس شورای سیاستگذاری سی و دومین جشنوراه سراسری قرآن و عترت دانشجویان کشور ادامه داد: دبیرخانه جشنواره در معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه فعال شده و دانشجویان تا پایان خرداد ماه جاری فرضت دارند آثار خود را به نشانی گرگان، میدان بسیج، پردیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان، ساختمان معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ارسال کنند.

نجفی‌نژاد خاطر نشان کرد: تاکنون بیش از 400 اثر در بخش‌های مختلف از دانشجویان دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی سراسر کشور به دبیرخانه  این جشنواره ارسال شده است که داوری این آثار در تیرماه انجام خواهد شد.

قرآن و عترت

پیش از این سید ضیاء هاشمی معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی، علی نجفی نژاد رییس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان را به عنوان رئیس شورای سیاستگذاری سی و دومین جشنوراه سراسری قرآن و عترت دانشجویان کشور، منصوب کرده بود.

همچنین نخستین جلسه کمیته برنامه‌ریزی سی و دومین جشنواره مسابقات سراسری قرآن و عترت دانشجویی با حضور رئیس دانشگاه، سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه و اعضای حقوقی کمیته برگزار شد که از مصوبات این جلسه می‌توان به، تعیین زمان برگزاری جشنواره، آیین افتتاحیه و اختتامیه و محل اسکان متقاضیان اشاره کرد.

انتهای پیام/

منبع : تسنیم

ارسال نظر

آخرین اخبار