مدیرکل کمیته امداد گلستان خبرداد:

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) گلستان گفت: افزایش دوبرابری حضور مردم استان گلستان در طرح های مختلف اطعام و اکرام نیازمندان تحسین برانگیز است.

افزایش ۲ برابری کمک های مردم گلستان به کمیته امداد

به گزارش گلستان 24 ،امان الله حسین پور  ضمن تبریک فرا رسیدن عید سعید فطر و دعوت از مردم به حضور حداکثری در پرداخت زکات فطره اظهار کرد: بیش از هزار و ۵۰ پایگاه در سطح استان گلستان برای روز عید فطر پیش بینی شده است. سعی بر آن است که کمک های مردمی در همان روز عید فطر به دست نیازمندان برسد.

وی با اشاره به افزایش دو برابری کمک های مردمی و شرکت در طرح های مختلفی همچون اطعام نیازمندان، توزیع سبد غذایی و طرح محسنین گفت: سال گذشته مقدار کمک های مردمی سه میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان بود که سال جاری این مقدار از مرز ۶ میلیارد تومان گذشت و این نشان از حضور گسترده مردم دارد.

امان الله حسین پور

حسین پور در ادامه با اشاره به سابقه حضور بعضی  از موسسات خیریه غیر شناسنامه دار در این عرصه گفت: امسال این مشکل برطرف شده است. همه پایگاه هایی که امسال در این زمینه فعالیت می کنند دارای مجوز هستند. هنگام پرداخت زکات فطره به این مهم دقت شود که پایگاهی که به آن مراجعه می شود حتما دارای آرم شورای زکات باشد.


منبع : مهر

ارسال نظر

آخرین اخبار