فرماندار آق قلا :

فرماندار آق قلا گفت : بزرگترین آسیبهای اجتماعی همچون "اعتیاد و بیکاری" چنانچه عزم مردمی و با برنامه و هدفمند باشد و همسویی تمامی متولیان را داشته باشد مسلما کاهش این آسیب ها را در جامعه شاهد خواهیم بود.

کاهش آسیب های اجتماعی نیازمند عزم همگانی است

به گزارش گلستان 24؛به نقل از راه اسپی دژ، دومین جلسه کارگروه بانوان و خانواده شهرستان آق قلا به ریاست امانگلدی ضمیر" فرماندار و با حضور مدیران ادارات و نهادها و مشاورین امور بانوان و خانواده دستگاههای اجرایی شهرستان و بانوان فعال اقتصادی ، فرهنگی ، اجتماعی در سالن اجتماعات بخشداری وشمگیر برگزار شد.

فرماندار آق قلا در این جلسه گفت : تمامی تلاشها و برنامه ها باید به سمتی هدایت شود تا افراد خود در جهت توانمندی خود ، کسب مهارت و تجربه اندوزی گام بردارند در این صورت است که می توانند به حمایتهای دولتی هم سمت و سو داده و موفق شوند .

وی افزود : مقام معظم رهبری در مراسم تنفیذ ریاست جمهوری توصیه های بسیار مهمی را نسبت به تقویت حس مسئولیت پذیری دستگاهها در حوزه کاهش آسیبها و توسعه اشتغال و توانمند سازی داشته اند.

وی خاطر نشان کرد : بزرگترین آسیبهای اجتماعی همچون "اعتیاد و بیکاری" چنانچه عزم مردمی و با برنامه و هدفمند باشد و همسویی تمامی متولیان را داشته باشد مسلما کاهش این آسیب ها را در جامعه شاهد خواهیم بود.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار