رئیس دادگستری مراوه‌تپه:

رئیس دادگستری مراوه‌تپه گفت: مهندسان پروژه ساخت نیروگاه برق شهرستان مراوه‌تپه به طمع کشف کوزه‌های قدیمی پر از طلا و نقره اقدام به حفاری غیرمجاز کردند که متاسفانه به دلیل ایمن نبودن کانال و سست بودن خاک منطقه، کانال ریزش کرده که بر اثر این حادثه دو نفر از مهندسان جان خود را از دست دادند.

حفر غیرمجاز کانال به طمع پیدا کردن عتیقه و سکه‌های قدیمی

به گزارش گلستان24؛به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دادگستری گلستان، مرتضی اسعدی در خصوص حادثه مرگ دو نفر در مراوه‌تپه اظهار کرد: در پی عملیات ساخت نیروگاه برق شهرستان مراوه تپه، مهندسان به تکه‌هایی از کوزه‌های قدیمی برخورد کردند و به طمع پیدا کردن عتیقه و سکه‌های قدیمی، شب گذشته دو نفر از این مهندسان به همراه سه نفر دیگر اقدام به حفر غیرمجاز کانال می‌کنند.

وی با رد خبر انفجار در یکی از تونل‌های حفاری نیروگاه در حال ساخت این شهرستان گفت: این افراد در جستجوی گنج بودند که هنگام حفر کانال و ریزش خاک به علت سستی زمین منطقه، مدفون شدند که دو نفرشان جان خود را از دست دادند و دو نفر هم راهی بیمارستان شدند.

اسعدی افزود : نفر پنجم دستگیر شده و در حال حاضر تحقیق از این فرد در حال انجام است.

به گفته اسعدی هر چند این افراد هنگام حفاری غیرمجاز، چند کوزه هم پیدا کردند اما در  این کوزه‌ها خبری از سکه‌های طلا و نقره نبود.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار