رئیس کل دادگستری گلستان:

رئیس کل دادگستری گلستان گفت: هر چند شمار تخلفات اندک است اما نیاید اجازه دهیم همین تعداد کم که از سوی برخی وصله های نامناسب اتفاق می افتد، آبرو و اعتماد مردم به دستگاه قضایی را خدشه دار کنند.

شورای حل اختلاف استان گلستان از شورای خوش نام کشور است

به گزارش گلستان24؛هادی هاشمیان رئیس کل دادگستری گلستان در مراسم معارفه مسئول حفاظت و اطلاعات شورای حل اختلاف استان در گرگان گفت: با وجود ورود سالانه حدود 400 هزار پرونده به دادگستری ها و شوراهای حل اختلاف استان و امکان تخلفاتی که در این پرونده ها وجود دارد تعداد تخلفات به انگشتان دست هم نمی رسد .

هاشمیان افزود: هر چند شمار تخلفات اندک است اما نیاید اجازه دهیم همین تعداد کم که از سوی برخی وصله های نامناسب اتفاق می افتد، آبرو و اعتماد مردم به دستگاه قضایی را خدشه دار کنند.

این مقام ارشد قضایی استان با بیان این که رویکرد ما در بخش حفاظت و اطلاعات مچ گیری نیست افزود:اولویت نخست ما آموزش به همکاران در کنار تقویت نظارت ها ست زیرا تجربه نشان داده است برخی از تخلفات به علت ناآکاهی افراد از قوانین و آسیب هایی که تهدیدشان می کند، رخ می دهد.

هادی هاشمیان در ادامه سخنان خود گفت: خوشبختانه شورای حل اختلاف استان گلستان یکی از شوراهای خوش نام کشور است .

هاشمیان در بخش دیگری از سخنان خود بار دیگر با تاکید بر رفتار مناسب با مردم خاطر نشان کرد: رفتار نامناسب با مردم خط قرمز ما در دستگاه قضایی است .

رئیس کل دادگستری گلستان افزود: مردم به امید حل اختلاف و مشکلاتشان به دستگاه قضایی به ویژه شورای حل اختلاف مراجعه می کنند و ما باید مراقب باشیم با بی توجهی و رفتار نامناسب، آنان را نرنجانیم.

در مراسمی علی سوسرایی به عنوان مسئول حفاظت و اطلاعات شورای حل اختلاف استان گلستان معرفی شد ./ پایگاه اطلاع رسانی دادگستری کل گلستان

 

ارسال نظر

آخرین اخبار