اعتبار تسهیلات اشتغال زایی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان کردکوی در سال جاری حدود سه برابر افزایش یافت.

تسهیلات اشتغال زایی مددجویان کردکوی سه برابر افزایش یافت

به گزارش گلستان24؛ به نقل از سایت خبری کمیته امداد مدیرکل امداد استان گلستان (۱۶ مهر ماه ۹۶) درکارگروه اشتغال شهرستان کردکوی در حضور فرماندار و روسای بانک های عامل این شهرستان خواستار همکاری بیش از پیش بانکها با کارگروه اشتغال کمیته امداد برای جذب بیشترتسهیلات اشتغال شد.

امان اله حسین پور، مدیر کل کمیته امداد استان گلستان با اشاره به همکاری مؤثر بانک های عامل در پرداخت تسهیلات به مددجویان تحت حمایت این نهاد گفت: تسهیلات اشتغال زایی کمیته امداد شهرستان کردکوی با تخصیص اعتبار چهار میلیارد تومان در سال جاری نسبت به سال گذشته حدود سه برابر افزایش یافت.

وی با اشاره به اینکه اعتبار اشتغال‌زایی مددجویان کردکوی در سال گذشته یک میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان بود گفت: با تعامل مثبت بانک های عامل این شهرستان یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان، معادل ۱۲۰ درصد اعتبارات  پرداخت کرد.

حسین پور با تاکید بر ارتقای تعاملات و پیگیری تفاهم نامه‌ها به منظور تسریع در جذب اعتبارات اشتغال زایی جامعه هدف این نهاد خواستار تداوم همکاری بیش از پیش بانک های ملی، ملت و صادرات،رفاه،مسکن، سپه و مهر ایران به منظور خدمت رسانی به محرومان و نیازمندان شد.

مدیر کل کمیته امداد استان گلستان تاکید کرد: کمیته امداد به منظور پایدارسازی مشاغل و استفاده درست از این تسهیلات، نظارت کامل بر طرح ها و تسهیلات اشتغال زایی مددجویان دارد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار