معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان مطرح کرد:

معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان گفت: برای ترغیب شهروندان به مطالعه باید از برنامه های هنری همچون فعالیت های نمایشی و غیره استفاده کرد.

لزوم بهره گیری از فعالیت های هنری برای ترغیب به کتابخوانی

به گزارش گلستان 24 ، رمضان یازرلو، شامگاه جمعه در حاشیه بازدید از یازدهمین نمایشگاه کتاب استان گلستان در جمع خبرنگاران استان اظهار کرد: کتاب جزو زیرساخت های توسعه استان محسوب می شود.

وی با بیان اینکه برای ترغیب شهروندان به مطالعه باید از برنامه های هنری همچون فعالیت های نمایشی و غیره استفاده کرد، افزود: ما معتقدیم  که کتاب موجب تعالی و رشد جامعه انسانی است.

یازدهمین نمایشگاه کتاب گلستان

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از رشد ۲.۵ برابری میزان فروش بن کتاب در نخستین روز از نمایشگاه نسبت به سال گذشته خبر داد و اظهار کرد: یازدهمین نمایشگاه کتاب گلستان از رشد کیفی خوبی برخوردار است.

وی بهتر برگزار شدن نمایشگاه کتاب را از اهداف موسسه نمایشگاهی کتاب اعلام کرد و افزود: در این دوره از نمایشگاه کتاب سعی شده تا بهترین ناشران را دعوت کنیم.

یازرلو  با اشاره به اینکه این نمایشگاه از حیث هماهنگی و اطلاع رسانی توانسته خوب عمل کند، گفت: استقبال مردم و خرید بن کتاب نشان از  این موضوع دارد.

وی از دانش بنیان بودن برخی غرفه های حاضر در نمایشگاه خبر داد و تصریح کرد: این غرفه ها در راستای تحقق شعار سال در نمایشگاه کتاب حضور پیدا کردند.

یازرلو اظهار کرد: امسال یک دهم از کتاب های یازدهمین نمایشگاه کتاب گلستان مربوط به حوزه هنر است که این موضوع باعث می شود تا سال آینده بخش تخصصی هنر در نمایشگاه کتاب افزوده شود.

منع : مهر

ارسال نظر

آخرین اخبار