رئیس اداره فرهنگی ارشاد اسلامی گلستان:

رئیس اداره فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از استقبال باشکوه و بی‌نظیر مردم گلستان از نمایشگاه کتاب خبر داد و گفت: خوشبختانه در سال جاری شاهد استقبال بسیار خوب مردم در نمایشگاه کتاب بودیم.

استقبال چشمگیر و بی‌سابقه مردم از نمایشگاه کتاب

به گزارش گلستان24؛فرشته آل نبی صبح امروز در گفت و گو با خبرنگار فارس در گرگان اظهار کرد: خوشبختانه در سال جاری شاهد استقبال بسیار خوب مردم در نمایشگاه کتاب بودیم.

وی از حضور کثیر مردم در نمایشگاه کتاب خبر داد و تصریح کرد: استقبال باشکوه و بی‌نظیر مردم گلستان از یازدهمین نمایشگاه کتاب بسیار ستودنی است و نشانگر این است که فرهنگ کتابخوانی در استان گلستان همچنان باقوت وجود دارد.

*برپایی نمایشگاه کتاب تا دو روز آینده ادامه دارد

رئیس اداره فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از برپایی نمایشگاه کتاب تا دو روز آینده خبر داد و ابراز کرد: یازدهمین نمایشگاه کتاب گلستان از ٢٥ مهرماه آغاز شد و این نمایشگاه تا دو روز آینده ادامه خواهد داشت.

آل‌نبی خاطرنشان کرد: یازدهمین نمایشگاه کتاب از ساعت 9 لغایت 13 و عصرها از ساعت 15 و 30 دقیقه لغایت 21 است و علاقمندان می‌توانند در این ساعات به نمایشگاه کتاب مراجعه و نسبت به خرید کتاب اقدام کنند.

مدیر اجرایی نمایشگاه هفته کتاب اذعان کرد: خوشبختانه شاهد استقبال چشمگیر و بی‌سابقه بسیار خوب مردم در راستای کتاب و کتابخوانی در نمایشگاه کتاب بودیم و امیدواریم که همه ساله استقبال خوبی در راستای فرهنگ کتابخوانی را تجربه کنیم.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار