معاون امور تعاون وزیر تعاون کار رفاه امور اجتماعی :

معاون امور تعاون وزیر تعاون کار رفاه امور اجتماعی در آق قلا گفت : باید از این کارگاه های تولیدی مبل در عطاآباد آق قلا حمایت شود، چرا که بالغ بر 90 کارگاه تولیدی در این روستا فعال است.

فعالیت 90 کارگاه تولیدی مبل در عطاآباد آق قلا

به گزارش گلستان24؛به نقل از راه اسپی دژ، حمید کلانتری معاون امور تعاون وزیر تعاون کار رفاه امور اجتماعی و به همراه مدیر کل تعاون استان گلستان و همچنین نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی از کارگاهای مبل سازی روستای عطاباد آق قلا بازدید کردند.

معاون امور تعاون وزیر تعاون کار رفاه امور اجتماعی در حاشیه این بازدید گفت : باید از این کارگاه های تولیدی مبل در عطاآباد آق قلا حمایت شود، چرا که بالغ بر 90 کارگاه تولیدی در این روستا فعال است.

وی افزود : این تعاونی های باید مجتمع شود تا بتوانند از تسهیلات ارزان قیمت اشتغال روستایی بهره مند شوند.

کلانتری ادامه داد : توصیه ما این است که نقشه راه این تعاونی و روستا با هدف صادرات باشد چون این روستا دارای محصولات نسبی با قیمت مناسب بوده که قابلیت صادرات نیز دارد.

معاون امور تعاون وزیر تعاون کار رفاه امور اجتماعی خاطر نشان کرد : یکی دیگر از مواردی که در اینجا باید بدان توجه کرد این است که این تعاونی ها به سمت نوآوری و آموزش اصولی به خصوص حرفه ای هدایت شوند تا باعث افزایش بازدهی و سطح تکنولوژی گردد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار