به بهانه دیدار ورشکستگان سیاسی با استاندار :

مناف هاشمی که در این هفته اخیر نشان داده شخصیتی کاریزماتیک و زیرک دارد مراقب خرس خاله های منفعت طلب و ابن الوقت های حزب باد باشد تا مبادا انرژی و انگیزه خود را خرج هیاهوی و غوغاسالاری عده ای بی پشتوانه نکند .

استاندار جدید مراقب خرس خاله های منفعت طلب و ابن الوقت های حزب باد باشد

به گزارش گلستان24؛عکس منتشر شده از سیاسیون ورشکسته چپ و برخی اصحاب فتنه گلستان در دیدار با مناف هاشمی استاندار گلستان کارشناسان حوزه سیاست را به یاد اوایل انتصاب دکتر حسن صادقلو در سال 92 انداخت که هر روز گروههای چپ به دیدارش رفته و دسته دسته بیعت می کردند .

اما این بیعت چون بر پایه منافع شخصی ، زد و بندها و سهم خواهی ها بود دیری نپایید که رنگ باخت و همان افراد پوست موزی شدند زیر پای صادقلو و تا هر مقام دولتی از تهران به استان سفر می کرد زیرآب دکتر صادقلو را می زدند .

کار بجایی رسید که در برخی نشست های خصوصی استاندار سابق گلستان را با ادبیاتی توهین آمیز و زشت یاد می کردند و این تندروی ها تا جایی ادامه یافت که مجبور شدند با ارائه آمار جعلی هر روز برای صادقلو بحران ایجاد کرده و برای بهم زدن تمرکز وی جهت توسعه استان گزینه هایی را برای تصدی استانداری مطرح کنند .

اینکه مناف هاشمی از این دیدار چه هدفی داشته و آیا اینکه اصلا سوابق این افراد را می داند یا نه ، نیز می تواند مورد توجه باشد چرا که عده ای در گلستان پشت سر نام نماینده ولی فقیه مخفی می شوند و با راه اندازی تشکیلاتی که نشانی از حزب ندارد به دنبال سهم خواهی و منافع شخصی هستند .

تعداد کل این گروهها و اعضایشان  تعدادشان به 70 نفر هم نمی رسد و همه آنها اعضای سایر حزب ها هم هستند و هیچ عقبه مردمی  ، دولتی و ارزشی نداشته و ندارند و فقط می خواهند با نزدیک شدن به دولت و گرفتن پست و مقام اقتصاد بیمار و ضعیف خود را دوا کنند .

ظریفی درست گفت که اگر دکتر مناف هاشمی از این گروهها برای توسعه استان برنامه می خواست قطعا این آخرین دیدار آنها با استاندار جدید گلستان خواهد بود چرا که در چهار سال گذشته حتی یک برنامه هم به دکتر صادقلو ارائه ندادند چرا که برنامه ای نداشتند .

حسن صادقلو در یکی از نشستهای خبری به تاریخ 1 شهریور سال 95 در سالن جلسه دفتر استاندار به خبرنگاران گفته بود :

متاسفانه اصلاح طلبی چماقی شده برای برخی اراده‌های فردی در استان شده و من بیش از خیلی از این افراد سابقه اصلاح‌طلب دارم و هزینه‌‎های خاص آن را نیز پرداخت کرده‌ام اما تفکر اصلاح‌طلبی دارای مبانی و اصولی است که متاسفانه برخی افراد از این اصول خارج هستند، نقد باید روشن باشد.

مطالبات اصلی امروز مردم اشتغال، رونق تولید و توسعه است اما متاسفانه برخی تنها حرف و انتظارشان انتظارات فردی است و می‌گویند این لیست ما باید مدیر شوند ، ما به اندازه کافی از اصلاح‌طلبان در استان استفاده کرده‌ایم و بدون توجه به بحث‌های منطقه‌ای نیز از شایستگان در مدیریت‌های استان بهره برده‌ایم و شایستگی ملاک انتخاب‌ها است و بی انصافی است که برخی می گویند همه مدیران از شرق استان است.

کانال شایعه پراکنی گرگان فردا که یکی از ارگان های غیر رسمی این گروههاست هنوز دولت دوازدهم روحانی شروع بکار نکرده نام "پزشکیان  و خرازی" را به عنوان نامزدهای ریاست جمهوری 1400 معرفی کرده چون پروژه عبور از روحانی به دلیل عدم تمایل وی به فتنه گران و مشارکتی ها و دخالت ندادن آنها در انتصابات شروع شده و آنها قطعا در ادامه برای استاندار گلستان هم چالش هایی خواهند آفرید .

امیدواریم مناف هاشمی که در این هفته اخیر نشان داده شخصیتی کاریزماتیک و زیرک دارد مراقب خرس خاله های منفعت طلب و ابن الوقت های حزب باد باشد تا مبادا انرژی و انگیزه خود را بجای صرف کردن در توسعه و اشتغالزایی استان ، خرج هیاهوی و غوغاسالاری عده ای بی پشتوانه نکند .

/ گلستان ما

ارسال نظر

آخرین اخبار