در هفته دهم لیگ آزادگان انجام شد؛

در ادامه بازی های هفته دهم لیگ آزادگان، دو تیم نساجی مازندران و برق جدید شیراز به دیدار هم رفتند که این دیدار نهایتا با نتیجه یک - یک به پایان رسید.

فرار نساجی مازندران از شکست با گلزنی بازیکن گلستانی + عکس

به گزارش گلستان24؛به نقل از مینوخبر، در ادامه بازی های هفته دهم لیگ آزادگان، دو تیم نساجی مازندران و برق جدید شیراز در ورزشگاه شهید وطنی به دیدار هم رفتند که این دیدار نهایتا با نتیجه یک - یک به پایان رسید.

قائمشهری ها که در این دیدار سرمربی خود را به دلیل محرومیت در اختیار نداشتند، بازی را هجومی آغاز کردند ولی این برقی ها بودند که در واپسین دقایق نیمه نخست، روی اشتباه دروازه بان و مدافع نساجی، مجتبی زارعی توپ را دزدید و به سیامک کوهنورد پاس داد تا ضربه آرام این بازیکن به گل اول بازی تبدیل شود.

با آغاز نیمه دوم برقی ها با یک بازی منطقی به دنبال حفظ نتیجه بودند که حملات پی در پی نساجی منجر به خطای هند مدافع کاکوها شد تا مجتبی ممشلی بازیکن مینودشتی این تیم ضربه پنالتی را تبدیل به گل کند. در ادامه تلاش دو تیم نتیجه ای در بر نداشت تا بازی یک - یک به پایان برسد.

این چهارمین گل مجتبی ممشلی برای نماینده مازندران در لیگ آزادگان بود.

با کسب این نتیجه هر دو تیم 20 امتیازی شدند و تیم برق شیراز تنها به دلیل تفاضل گل کمتر در رتبه سوم قرار گرفت تا در ادامه این رقابت ها در تعقیب تیم نفت مسجد سلیمان باشد که با 23 امتیاز از 10 مسابقه رتبه اول را در اختیار دارد.

گفتنی است، بیش از ۱۷ هزار نفر از هواداران نساجی در این بازی حضور داشتند.

بازیکن گلستانی

 

ارسال نظر

آخرین اخبار