خانواده بزرگ کارگران، کارفرمایان و تعاونگران شهرستان گرگان به مناسبت یو الله سیزده آبان بیانیه ای صادر کردند.

بیانیه خانواده بزرگ کارگران، کارفرمایان و تعاونگران گرگان

به گزارش گلستان24؛اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان گرگان، کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار استان گلستان، تشکیلات اجرایی خانه کارگر استان گلستان، اتاق تعاون استان گلستان، بنیاد توسعه کارآفرینی و تعاون استان گلستان  کانون بازنشستگان تامین اجتماعی، تشکلهای کارگری،کارفرمایی و تعاونی  شهرستان گرگان به مناسبت یو الله سیزده آبان بیانیه ای صادر کردند.

 

در این بیانیه آمده است: سیزده آبان، این روزِ تاریخیِ مبارزه با طاغوت جهانی به سرکردگی آمریکای جهان خوار و روز تثبیت حکومت ا... در میان مستضعفان و پا برهنگان جهان اسلام و بلکه آزادگان تمام جهان فرا رسید و تبلور این آیه شریفه را در عرصه اجتماعی و عرصه سیاست خارجی به ما نشان داد  که خدا را عبادت کنیم و زیر یوغ ستمکاران نرویم.

 

13 آبانماه، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است و مقاومت و ایستادگی ملت ایران از آن زمان تا به حال بمثابه‌ سدی محکم و صخره‌ای استوار،  مانع یکه تازی‌ها و تعبیر رؤیاهای اهریمنی قدرت‌های سلطه گر به ویژه امریکای خبیث در قبال انقلاب و نظام اسلامی می باشد.

 

وظیفه ما و تمامی آزادی خواهان جهان علاوه بر گرامیداشت این روز، مبارزه عملی با استکبار جهانی و در راس آن آمریکا است که تا خوی جهان خواری در او هست ، انگیزه مبارزه مردانه با او ، چون خونی در رگ های آزادگان جهان جاریست و در این راه،  ما تنها یک یادگار از امام عزیزمان به یاد داریم و بس که " هرچه فریاد دارید بر سر آمریکا بکشید".

 

بدینوسیله خانواده بزرگ کارگران،کارفرمایان و تعاونگران شهرستان گرگان با پاسداشت یاد و خاطره حضرت امام (ره)، حماسه آفرینی‌ها و فداکاری‌های شهیدان انقلاب اسلامی و آحاد ملت ایران در عرصه‌های نبرد با امریکا و استکبار جهانی و تأکید بر فصل الخطاب بودن منویات و مواضع امام خامنه‌ای (مدظله العالی) در عرصه‌های گوناگون، اعلام می دارد که ذره‌ای از آرمان‌های انقلاب و در راس آنها استکبار ستیزی کوتاه نیامده و نمی‌آییم و با برگزیدن مطالبات مقام معظم رهبری به عنوان نقشه راه ، حرکت در مسیرِ نیل به حکومت جهانی حضرت مهدی (عج) ، به مبارزة همه‌جانبه با ظلم و ظالم در سراسر دنیا ادامه می‌دهیم و با پیروی از آیه ی شریفه ی "وَاعتَصِمُوا بِحَبلِ ا... جَمیعاً وَ لا تَفَرَّقُوا..."  همچنان در کنار هم برادرانه می مانیم و همواره با وحدت کامل با اقتداء به ولایت، در مسیر رشد و اعتلاء کشور به حرکت خود ادامه خواهیم داد.

/شبستان

ارسال نظر

آخرین اخبار