مواظب کلاهتان باشید؛

گزارش مردمی از کلاهبرداری جدید در شهرستان های آزادشهر و رامیان توسط گروهی که خود را نماینده بیمه معرفی می کنند، خبر می دهد.

کلاهبرداری به شیوه جدید در گلستان

به گزارش گلستان۲۴؛به نقل از تیترآزاد، بنا به گزارش های مردمی، عده ای سودجو با تماس تلفنی از تهران به شماره های ثابت در منطقه شرق گلستان، خود را از بیمه خاصی معرفی می کنند و می گویند، نماینده ما برای بیمه کردن منزل شما بزودی به سراغ شما خواهد آمد، و شما باید مبلغ ۱۶۰ هزار تومان نقد به او پرداخت کنید.

این افراد سود جو، به مردم می گویند، این بیمه برای همه اجباری است و شما باید حتما خانه خود را بیمه کنید.

همچنین آنها به مردم هشدار می دهند، حتما پول نقد در منزل داشته باشید تا به محض مراجعه همکاران ما، کار بیمه کردن منزل شما سریع تر انجام شود، در غیر این صورت منزل شما بیمه نمی شود و شما دچار مشکل خواهید شد.

همکاران آنها یک ساعت بعد از تلفن به در منزل قربانی هدف می روند و با گرفتن پول و نوشتن نام فرد در دفتر خود، از آنجا دور می شوند.

همانطور که از شرح ماجرا مشخص است، این افراد کلاهبردار هستند و می خواهند با گرفتن پول نقد، هیچ سند قانونی در دست مردم نداشته باشند تا در صورت گیر افتادن در دادگاه تبرئه شوند.

بنا به استعلام گرفته شده، بیمه منازل اجباری نبوده و هیچ بیمه ای مجوز این چنین کاری را ندارد.

از هم استانی های عزیز تقاضا داریم در صورت مواجهه با این افراد، سریعا با شماره های ۱۱۴ یا ۱۱۳ و یا ۱۱۰ تماس حاصل کرده و آنها را در جریان این موضوع قرار دهید.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار