سرپرست راه و شهرسازی گلستان :

مدیرکل راه و شهرسازی گلستان در بازدید از مجتمع فرهنگی و توانبخشی ایثارگران استان ضمن ارزیابی قراردادن روند اجرایی پروژه فوق از بهره برداری و افتتاح آن در سال جاری خبر داد.

بهره‌برداری از مجتمع فرهنگی و توانبخشی ایثارگران گلستان در سال جاری

به گزارش گلستان24؛ به نقل از روابط عمومی اداره کل راه وشهرسازی استان گلستان حسین محبوبی سرپرست اداره کل راه وشهرسازی استان گلستان گفت :پروژه در حال ساخت مجتمع فرهنگی و توانبخشی ایثارگران از پروژه های بزرگ در مقیاس استانی است که به لحاظ زیربنا و تاسیسات، ویژگی های خاص خود را داردوبه جهت عام المنفعه بودن و انتفاع ایثارگران و جانبازان عزیزاز مزایای پروژه، برای تسریع در بهره برداری آن، این اداره کل احساس مسوولیت می کند.

سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان :با ابراز تاسف از عدم تخصیص به موقع منابع مالی توسط ارگانهای ذیربط به پروژه اظهار داشت: با توجه به پیگیری های صورت گرفته تعهدات استانی انجام شده و بدنبال منابع مالی ملی برای تکمیل این پروژه هستیم.

وی :بخش های باقیمانده این پروژه را، تکمیل موتورخانه(تجهیزات و راه اندازی سیستم گرمایشی و سرمایشی استخر و آب درمانی)ونازک کاری سقف سالن استخر ذکرنمود.

مجتمع فرهنگی و توانبخشی ایثارگران استان گلستان در ورودی روستای توشن در جنوب غربی شهرستان گرگان در زمینی به متراژ هفت هزار متر مربع و در چهار طبقه با کلیه امکانات روز از قبیل استخرهای آب درمانی + استخر عمومی + جکوزی + سونا خشک و بخار و سالنهای توانبخشی و واحدهای اقامتی جهت استفاده ایثارگران استان گلستان،  در حال ساخت است.

برای احداث این پروژه تاکنون ۱۴ میلیارد ریال هزینه شده و هم اکنون حدود ۹۶ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار