بیانیه مجمع نمایندگان استان گلستان:

در بیانیه مجمع نمایندگان استان گلستان آمده است: اعلام نابخردانه و تحریک‌آمیز دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا مبنی بر به رسمیت شناختن شهر قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونستی باعث تحریک مسلمانان و شعله‌ور شدن انتفاضه جدید و تشدید تندروی و رفتار‌های خشم‌آلود و خشونت‌آمیز خواهد شد.

اعلام نابخردانه ترامپ باعث شعله‌ور شدن انتفاضه جدید می‌شود

بیانیه مجمع نمایندگان استان گلستان بر علیه اقدام دولت آمریکا در انتقال سفارت خانه خود از تل آویو به بیت المقدس اشغالی و اعلام بیت المقدس به عنوان پایتخت رژیم اشغالگر قدس
به گزارش گلستان24؛ به نقل از روابط عمومی دفتر ارتباط مردمی دبیر مجمع نمایندگان گلستان، در این بیانیه آمده است: اعلام نابخردانه و تحریک‌آمیز دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا مبنی بر به رسمیت شناختن شهر قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونستی باعث تحریک مسلمانان و شعله‌ور شدن انتفاضه جدید و تشدید تندروی و رفتار‌های خشم‌آلود و خشونت‌آمیز خواهد شد که مسئولیت آن متوجه دولت این کشور و رژیم صهیونیستی است.

این بیانیه می‌افزاید: شهر قدس که مسجدالاقصی، نخستین قبله مسلمانان را در خود جای داده است، بخش لاینفک فلسطین است و یکی از مهمترین اماکن سه گانه مقدس اسلامی به شمار آمده و از جایگاه و اهمیت ویژه‌ای نزد مسلمانان برخوردار است. این تصمیم ترامپ نه تنها به صلح و ثبات منطقه کمک نخواهد کرد بلکه موجب رسواسازی نیات شوم دولت آمریکا و بی‌اعتبار کردن بیشتر این کشور نزد ملل جهان خواهد شد.
این بیانیه تاکید شد: مجمع نمایندگان استان گلستان ضمن محکوم کردن این توطئه رذیلانه شیطان بزرگ آمریکا از حضور عموم مردم مومن، ولایتمدار، و شریف استان گلستان در راهپیمایی بعد از نمازجمعه هفدهم آذر ماه تشکر کرد و پایان دادن به اشغال فلسطین و قدس شریف و کمک به مردم این سرزمین برای دستیابی به حقوق مسلم آن‌ها را مورد تاکید قرار دهند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار