در روز ورود هواپیمای ATR به کلاله انجام شد؛

شهرداری کلاله با این اقدام خود در روز ورود هواپیمای ATR به کلاله، به نوعی از شهرام غراوی نماینده شرق گلستان عذرخواهی کرد.

عذرخواهی غیر مستقیم شورای شهر کلاله از شهرام غراوی + عکس

به گزارش گلستان24؛به نقل از کلاله خبر، در اخبار گذشته به اینکه شوراها و شهرداری های مینودشت، گالیکش، مراه تپه و شهر فراغی کلاله جلسه ای مشترک با رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری و نماینده شرق گلستان داشته اند، اشاره ای داشتیم و یکی از نقاط ابهام این جلسه، یعنی نبود شورای شهر و شهرداری کلاله را مورد بررسی قرار دادیم و در آن به نوعی بر اینکه نماینده شرق گلستان باید فارغ از هر نوع دید سیاسی و در نبود اعضای شورا و شهرداری کلاله، برای این شهرداری نیز درخواست تخصیص اعتبارات و امکانات می داد، تاکید کردیم.

اما نماینده شرق گلستان در مصاحبه با یکی از سایت های محلی شهرستان مراوه تپه از برنامه ریزی برای حضور شهردار وشورای شهر کلاله نیز در این جلسه، خبر داد و گفت: شهرداری و شورای شهر کلاله دعوت شده بودند؛ ولی آنها از آمدن به این جلسه امتناع کردند و آنها باید در تماس با بنده و یا مسئول دفترم از ما عذرخواهی می کردند.

در روز ورود اولین هواپیمای ATR به فرودگاه شهرستان کلاله و به تبع آن حضور مسئولین کشوری، استانی و نماینده شرق گلستان از طریق خطوط هوایی در کلاله، شهرداری کلاله به جای نصب بنر در فرودگاه، بنری در مرکز شهر و در مقابل دیدگان همه شهروندان با متن" تشریف فرمایی جناب آقای مهندس غراوی نماینده محترم مجلس شورای اسلامی را به شهر کلاله گرامی می داریم" نصب کرد که در نوع خود جالب و کمی قابل تامل بود.

ی غیر مستقیم شورای شهر کلاله از شهرام غراوی1

 

جالب از این نظر بود که غراوی برای ورود به شهر خود نیاز به بنر خوش آمدگویی ندارد.

از سویی این اقدام را به فال نیک می گیریم و اگر از دید مثبت به آن نگاه کنیم، می توان آن را نوعی عذرخواهی غیر مستقیم که غراوی انتظار آن را داشت، دانست.

امیدواریم نماینده شرق گلستان این پیش قدمی شهرداری کلاله را بپذیرد و هر نوع سو تفاهم را کنار گذاشته تا مردم کلاله ز ظرفیت های موجود بی بهره نمانند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار