مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران:

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان مازندران گفت: دشمنان با خلق داعش می‌خواستند اسلام را در اروپا و آمریکا بد جلوه بدهند و حریم امنیتی برای رژیم غاصب صهیونیستی ایجاد کنند و مانع نفوذ انقلاب اسلامی در دنیا شوند.

دشمن با خلق داعش درصدد ایجاد حریم امن برای رژیم صهیونیستی بود

به گزارش گلستان24؛سردار عبدالله ملکی شامگاه سه‌شنبه در هجدهمین یادواره شهدای روستای یساقی کردکوی، با تسلیت سالروز شهادت حضرت زهرا (س)، اظهار کرد: شهدا از گناه و ظلمت به نور و روشنایی هجرت کردند و از نفس اماره به حرم امن الهی پیوستند.

وی با بیان اینکه  شهدا «محسن» بودند، گفت: محسن یعنی هر چه که داریم برای خدا است و شهدا در راه خداوند از همه دارایی‌های خود گذشتند.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان مازندران با بیان اینکه شهدا به دین، قرآن کریم و ولی‌فقیه معرفت داشتند، افزود: شهدا افق را می‌دیدند.

 

ملکی با بیان اینکه راه شهدا تداوم دارد، بیان کرد: قبل از جنگ اتفاقات عجیبی در نقاط مختلف کشورمان اعم از کردستان، کرمانشاه، بندرترکمن، آذربایجان‌شرقی و غربی رخ می‌داد اما جنگ تحمیلی بزرگترین واکنش استکبار جهانی علیه جمهوری اسلامی بود، بعد از جنگ تحمیلی نیز منافقین در پایتخت جمهوری اسلامی غوغا به پا کردند و میدان به میدان تعداد زیادی از مردم ما را شهید کردند.

وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ریشه‌های محکمی دارد، ابراز کرد: جمهوری اسلامی ریشه در عاشورا دارد.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان مازندران با بیان اینکه اگر با ولی‌فقیه همراه باشیم دشمن هیچ غلطی نمی‌تواند بکند، اذعان کرد: دشمن سوریه، عراق، پاکستان، یمن و امثال آن را مورد حمله قرار می‌دهد اما جرأت حمله به ایران را ندارد.

ملکی تصریح کرد: دشمنان با خلق داعش می‌خواستند اسلام را در اروپا و آمریکا بد جلوه بدهند و حریم امنیتی برای رژیم غاصب صهیونیستی ایجاد کنند و مانع نفوذ انقلاب اسلامی در دنیا شوند که به لطف خداوند ناکام ماندند.

/فارس

ارسال نظر

آخرین اخبار