رییس هیات بسکتبال گُمیشان از تلاش برای توسعه آموزش این رشته در بین علاقه مندان خبر داد و گفت: با حمایت مسئولان و استعدادیابی در این رشته ،رونق به سبد بسکتبال منطقه باز می گردد.

حرکت های امید بخش در رونق بسکتبال گُمیشان

به گزارش گلستان24؛شهروز بایی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این روزها تمرینات مستمر و امید بخشی را با حضور افزون بر 30 نفر از علاقه مندان به این رشته ورزشی آغاز کرده ایم.
وی گفت: برگزاری مسابقات و شرکت در رقابت های آموزشگاهی باعث شده تا استعدادیابی و شکوفایی این رشته در گمیشان به عنوان یکی از اهداف هیات شکل عملی بگیرد. 
رییس هیات بسکتبال گمیشان به احسان ملاخانی بسکتبالیست ملی پوش رده نونهالان کشور از این شهرستان اشاره کرد و گفت: بسکتبال گمیشان در گذشته به عنوان یکی از پایگاه های استعدادیابی این رشته در استان گلستان بود و برای رونق دوباره آن نیز تلاش می شود.
این مربی بسکتبال افزود: نگاه جدید در اداره ورزش و جوانان شهرستان نیز امیدها را برای پویایی این رشته زنده کرد و تلاش داریم با توسعه و تامین امکانات اولیه این رشته در اماکن ورزشی و عمومی زمینه رشد بسکتبال شهرستان فراهم شود و در این راه نیازمند مشارکت جمعی هستیم.
گمیشان با حدود 80 هزارنفر جمعیت در شمال غربی استان گلستان واقع است، غالب جمعیت این شهرستان را هموطنان ترکمن تشکیل می دهند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار