فرمانده سپاه شهرستان رامیان گفت: تلاش، وحدت و همدلی دریادلان ارتش و سپاه پاسداران در یافتن جنازه جوان شاهرودی ستودنی بود.

تلاش دریادلان ارتش و سپاه در یافتن جوان غرق شده در رامیان ستودنی بود

به گزارش گلستان24؛سرهنگ مجید زمانی ظهر امروز در مراسم تقدیر از زحمات دریادلان سپاه و ارتش جمهوری اسلامی اظهار داشت: ضمن قدردانی از زحمات همه دستگاه‌های اجرایی شهرستان و استان، از تلاش‌ها و رشادت‌های غواصان فدراسیون غریق نجات و غواصی کشور، گروه 45 جوادالائمه (ع) سپاه استان گلستان و برادران غواص ارتش جمهوری اسلامی به علت این حرکت جهادی قدردانی می‌کنیم.

وی خاطر نشان کرد: این حرکت جهادی، نشان از تعامل، همدلی و همفکری نیروهای ارتشی و سپاهی زیر پرچم نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحت امری ولی فقیه همیشه جاری و ساری خواهد بود.

فرمانده سپاه شهرستان رامیان تصریح کرد: زحمات و همفکری این دلاوران سبب شد جنازه جوان ناکام شاهرودی پس از 11 روز از گل رامیان بیرون آورده شود و نگرانی خانواده مرحوم برطرف شود.

وی یادآور شد: این حرکت مجاهدانه و بدون چشم‌داشت برادران سپاهی و ارتشی ثابت کرد در سایه وحدت و همدلی می‌توان در همه زمینه ها مشکلات را مرتفع کرد.

فرمانده سپاه پاسداران شهرستان رامیان گفت: بر خود واجب دانستیم با همراهی ادارات شهرستان رامیان از مجاهدت برادران ارتشی و سپاهی به علت زحمات‌شان تقدیر و تشکر کنیم.

در پایان این مراسم از زحمات علی اصغر غفاری از یادگاران دفاع مقدس و بازنشسته سپاه و نماینده فدراسیون نجات غریق و غواصی استان گلستان و مدرس بین‌المللی غواصی کشور، احمد یازرلو ناوبان دوم عرشه و غواص نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و حسن تربتی‌نژاد دبیر هیئت نجات غریق و غواصی شهرستان گرگان با اهدا لوح و هدایایی قدردانی شد.

/تسنیم

ارسال نظر

آخرین اخبار