آیا مدیران رسانه ملی در استان پاسخگو هستند؟

آیا گذاشتن موسیقی صرفا فرار از پاسخگویی و وقت پر کردن و نداشتن محتوا نیست و اینکه صدا و سیمای استان فاقد توان لازم برای ساخت برنامه های هدفمند و کارشناسی شده است ؟

نقدی بر صدا و سیمای گلستان ؛ از فقدان نظارت تا عدم توانمندی در تولید محتوا

به گزارش گلستان24؛ یک مخاطب سایت گلستان ما طی مطلبی نوشته است :  چندی پیش یکی از روحانیون برجسته استان گلستان در انتقادی تند صدا و سیمای گلستان را شبیه کاباره خواند که هر شب خوانندگان حاشیه دار را به رسانه ملی دعوت می کند .

درست یک ماه پیش بود که یکی دیگر از روحانیون یکی از نهادهای شهر گرگان نیز به حضور و خوانندگی عباس ماندگار خواننده محلی به شدت اعتراض کرد و صدا و سیما را فاقد ناظر کیفی و عدم تفحص در خصوص مهمانان دعوت شده به برنامه دانست .

حال برای اینجانب این سوالات مطرح است و امیدوارم مسئولان صدا و سیمای استان جواب دهند که اولا در کجای اسلام سفارش شده مردم را جمع کنند ، برایشان بخوانند و کف بزنند البته غیر از عروسی ؟

دوم اینکه آیا این فرهنگ توسعه موسیقی نیست که خیلی از مراجع با آن مخالف هستند ، البته کسی مخالف شادی مردم نیست اما چرا باید اینچنین افسارگسیخته و بی بند و بار هر نوع صدایی ترویج شود ؟

سوم با این همه مشکلات خانوادگی و مشکلات اجتماعی و آسیب های فراوان در استان نظیر طلاق آیا صدا و سیما وظیفه ندارد جوانها را جمع کند همراه با یک کارشناس مسائل اجتماعی تا با پرسش و پاسخ این آسیب های اجتماعی در استان گلستان بررسی شود و مخاطبین به نتایج خوبی برسند .

آیا گذاشتن موسیقی صرفا فرار از پاسخگویی و وقت پر کردن و نداشتن محتوا نیست و اینکه صدا و سیمای استان فاقد توان لازم برای ساخت برنامه های هدفمند و کارشناسی شده است ؟

این رسانه صرفا منعکس کننده نظرات مخاطبین محترم بوده و منتظر پاسخ مدیران صدا و سیمای گلستان هستیم تا نظرات طرفین منعکس شود .

/گلستان ما

ارسال نظر

آخرین اخبار