رئیس پلیس‌راه نوکنده گفت: متاسفانه در 24 ساعت گذشته شاهد دو فقره تصادف منجر به جرح در محور بزرگراه گرگان به نوکنده بودیم.

رانندگان در هنگام رانندگی در بزرگراه نهایت دقت را داشته باشند

به گزارش گلستان24؛محمد قنبری صبح امروز در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: متاسفانه در 24 ساعت گذشته دو فقره تصادف منجر به جرح را در محور بزرگراه گرگان به نوکنده داشتیم که در این تصادف دو نفر مجروح شدند.

وی با تاکید بر اینکه رانندگان به قوانین راهنمایی و رانندگی احترام بگذارند، تصریح کرد: علت تصادف منجر به جرح که در بزرگراه گرگان به نوکنده رخ داد عدم رعایت حق تقدم بود.

رئیس پلیس‌راه نوکنده ابراز کرد: رانندگان در هنگام رانندگی در بزرگراه نهایت دقت را داشته باشند زیرا میزان سرعت در بزرگراه‌ها نسبت به سایر نقاط بیشتر است و کنترل وسیله نقلیه مشکل‌تر می‌شود.

قنبری با اشاره به اینکه توجه کافی به جلو یکی از نکات مهم در رانندگی است، خاطرنشان کرد: رانندگان در هنگام گردش‌ها، دور زدن‌ها و هنگام ورود به بزرگراه رعایت حق تقدم سایر وسایل نقلیه را درنظر داشته باشند.

وی اذعان کرد: با بررسی آمارهای طرح نوروزی سال 1397 متاسفانه صد درصد جان‌باختگان افراد بومی استان گلستان بودند و این نشان می‌دهند که رانندگان بومی علی‌رقم اینکه به جاده‌ها آشنا هستند و نقاط حادثه‌خیز معابر را می‌شناسند به دلیل عدم رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی دچار حوادث ناگواری می‌شوند.

رئیس پلیس‌راه نوکنده خاطرنشان کرد: رانندگان توجه کافی به رانندگی داشته باشند و فاصله طولی اتومبیل خود را با اتومبیل جلویی حفظ کنند و با سرعت مطمئنه در مسیر حرکت کنند.

قنبری گفت: رانندگان در هنگام رانندگی حتما کمربند ایمنی را ببندند و با سرعت قابل کنترل رانندگی کنند و به قوانین راهنمایی و رانندگی احترام بگذارند.

/فارس

ارسال نظر

آخرین اخبار