عضو شورای اسلامی شهر آق قلا گفت : شهردار و کارکنان خدوم شهرداری آق قلا با تمام توان برای تحقق شعار ملی سال جدید تلاش خواهند کرد

مجموعه شهرداری آق قلا با تمام توان برای تحقق شعار ملی سال جدید تلاش خواهند کرد

به گزارش گلستان24؛به نقل از راه اسپی دژ، حسن قاسمی، عضو شورای اسلامی شهر آق قلا در این مصاحبه تاکید کرد که مجموعه مدیریت شهری در سال جدید با تمام توان برای تحقق شعار ملی سال تلاش خواهندکرد، همچنین تکمیل پروژه های نیمه تمام عمرانی وزیر ساختی در دستور کار قرار می گیرد تا رضایت خاطر شهروندان گرامی جلب شود.

وی افزود : رهبر انقلاب اسلامی سال نود هفت را سال حمایت از کالای ایرانی نام گذاری کرده اند و همچنین در بیانات نوروزی خود در مشهد مقدس مسئولان و مدیران را به کار وتلاش مضاعف تشویق کردند تا ایران اسلامی باشتاب بیشتری در مسیر توسعه وآبادانی درمسیر خود ادامه دهد این عضو شورای شهر اعلام کردند که سال جدید را با روحیه جهادی آغاز می کند و با تمام قوا برای نهضت خدمت رسانی به ساکنین این شهر تلاش خواهد کرد.

حسن قاسمی ادامه داد : بی شک انتظار شورای اسلامی شهر آق قلا از شهرداری و نیز دیگر دستگاه ها استفاده از کالای ایرانی به منظور حمایت از تولید داخلی و تولید اشتغالزایی است که به ایجاد درآمد پایدار نیز منتهی میشود و رفاه و آبادانی جامعه را ارتقا می بخشد. امید است در سال جدید با روحیه جها دی وبا استفاده از ظرفیت های داخلی بتوانیم پروژه های نیمه تمام عمرانی و خدماتی را به سر منزل مقصود بر سانیم و به ویژه در پروژه بازگشایی مسیر 55 متری کمربندی از جاده گرگان به جاده گنبد توفیقاتی را رقم بزنیم.

عضو شورای اسلامی شهر آق قلا  تصریح کرد : همانطور که در پایان سال نود وشش طرح احداث ساختمان مدیریت حمل و نقل و ترافیک- ساختمان شهرداری و طرح درآمد پایدار و احداث کارخانه آسفالت از مصوبات شورای شهر بود امیدواریم ضمن اتمام پروژهای نیمه تمام و عملیاتی کردن پروژه های فوق برای سال جدید نیز برنامه ریزی لازم را برای خدمت به مردم عزیز و آبادانی شهر به عمل آورند.
.ی در بخش دیگری از صحبت ههای خود  با اشاره به افزایش برخی از ردیف های بودجه در سال 97 گفت : مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر در بحث صنعت گردشگری و صنعت ساختمان در راستای تحقق شعار سال مدیریت شهری آق قلا با آغوش باز از سرمایه گذاران حمایت خواهد کرد. حمایت از ورزش و فعالیت های فرهنگی نیز در ردیف بودجه ای تحت عنوان ماده16 و 17 با افزایش چشمگیر در سال 97 پیش بینی شده است.

حسن قاسمی خاطر نشان کرد : شورای اسلامی شهر آق قلا همچون گذشته با شعار شفافیت و خدمات رسانی سازنده و صادقانه آمادگی دارد تا مصوباتی در چهار چوب قانون برای تسریع در اجرای پروژه های عمرانی و خدمات داشته باشد. بی شک با حمایت مسئولان استانی، شهرستان و شهری میتوان افق های روشنی را برای این شهر ترسیم کرد تا شیرینی اعتماد مردم به دوره پنجم شورای شهر برای همگان ملموس و مشهود شود. باور داریم که پیشرفت، بدون همدلی و کار وتلاش محقق نمی شود و ما نیز درهمین مدار حرکت خواهیم کرد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار