رئیس‌پلیس راه‌های گلستان:

رئیس‌پلیس راه‌های استان گلستان از لغزنده بودن محور محور توسکستان به سمت شاهرود خبر داد.

محور توسکستان به سمت شاهرود لغزنده است

به گزارش گلستان24؛علی عبدی صبح امروز در گفت و گو با خبرنگاران استان گلستان اظهار کرد: به دلیل بارش برف و باران در محورهای کوهستانی محور توسکستان به سمت شاهرود لغزنده است و رانندگان در هنگام تردد در این مسیرها جانب احتیاط را رعایت کنند.

وی با بیان اینکه گردنه‌های خوش‌ییلاق نیز دارای لغزندگی است، تصریح کرد: به علت بارش برف و باران در مناطق کوهستانی که در روز گذشته رخ داد همچنان محور توسکستان به سمت شاهرود لغزنده است و گردنه‌های خوش‌ییلاق نیز دارای لغزندگی است.

رئیس‌پلیس راه‌های استان گلستان ابراز کرد: جنگل گلستان به دلیل بارش باران که در روز گذشته رخ داد امروز جزو محورهای لغزنده در سطح استان گلستان است و رانندگان در هنگام عبور از این مسیر با احتیاط رانندگی کنند.

عبدی اظهار کرد: رانندگان در مسیرهایی که لغزنده است با احتیاط بیشتر رانندگی کنند و با سرعت مطمئنه به مسیر خود ادامه دهند و دقت کافی به جلو دادشته باشند و قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی را در طول مسیر رعایت کنند.

وی درخصوص گرفتن سبقت اتومبیل‌ها در جاده‌ها ابراز کرد: سبقت غیرمجاز در رانندگی منجر به بروز حوادث می‌شود و گاها یک ثانیه سبقت در رانندگی منجر به سانحه می‌شود.

/فارس

ارسال نظر

آخرین اخبار