رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی گلستان:

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گلستان گفت: امیدواریم هرچه زودتر سامانه پیامکی اطلاع‌رسانی تخلفات رانندگان به صورت پیامکی فعال شود و به رانندگان متخلف اطلاع‌رسانی شود.

سامانه پیامکی اطلاع‌رسانی تخلفات رانندگی به رانندگان فعال نشده است

به گزارش گلستان 24؛ایوب شرافتی صبح امروز با گرامیداشت ایام شعبان در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: امیدواریم هرچه زودتر سامانه پیامکی اطلاع‌رسانی تخلفات رانندگان به صورت پیامکی فعال شود و به رانندگان متخلف اطلاع‌رسانی شود.

وی با تاکید بر اینکه رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی یک امر ضروری و مهم است، تصریح کرد: رانندگان باید توجه کافی به قسمت جلو داشته باشند تا از بروز حوادث ناگوار جلوگیری شود و رانندگانی که احساس خستگی و خواب‌آلودگی دارن گوشه‌ای اتومبیل خود را پارک کرده و اندکی استراحت کنند و بعد از آن به رانندگی خود ادامه دهند.

*50 دستگاه دوربین هوشمند کنترل سرعت در سطح شهرستان گرگان فعال است/ سامانه پیامکی اطلاع‌رسانی تخلفات رانندگی به رانندگان فعال نشده است

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گلستان در خصوص دوربین‌های هوشمند کنترل سرعت ابراز کرد: در سطح شهرستان گرگان و سایر شهرستان‌های گلستان مجهز به دوربین‌های هوشمند کنترل سرعت هستند و رانندگان در هنگام رانندگی تخلف نکنند زیرا هرگونه تخلف در رانندگان در این دوربین‌ها ثبت و ضبط خواهد شد.

شرافتی با بیان اینکه 50 دستگاه دوربین هوشمند کنترل سرعت در سطح شهرستان گرگان فعال است، خاطرنشان کرد: امیدواریم که رانندگان در هنگام رانندگی مرتکب تخلفات رانندگی نشوند در غیر این صورت با آنها برخورد می‌شود و رانندگان متخلف جریمه خواهند شد.

وی با تاکید بر اینکه تمام دستگاه‌های اجرایی در زمینه دوربین‌های هوشمند کنترل سرعت همکاری داشته باشند، اذعان کرد: امیدواریم هرچه زودتر سامانه پیامکی اطلاع‌رسانی تخلفات رانندگان به صورت پیامکی فعال شود و به رانندگان متخلف اطلاع‌رسانی شود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گلستان با اشاره به اینکه سامانه پیامکی اطلاع‌رسانی تخلفات رانندگی به رانندگان فعال نشده است، تصریح کرد: متاسفانه تاکنون سامانه پیامکی اطلاع‌رسانی تخلفات رانندگی به رانندگان هنوز فعال نشده است و امیدواریم این کار به زودی در سطح استان گلستان عملیاتی شود.

/فارس

ارسال نظر

آخرین اخبار