معاون استاندار گلستان:

معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس با اشاره به اعتقاد و اعتماد راسخ به توانمندی جوانان شهرستان، گفت: اتاق جوان در فرمانداری گنبدکاووس راه‌اندازی می‌شود.

راه اندازی اتاق جوان در فرمانداری گنبد

به گزارش گلستان24؛عبدالقدیر کریمی بعد از ظهر امروز در جمع جوانان نخبه و فرهیخته شهرستان گنبدکاووس که در سالن اجتماعات فرمانداری ویژه این شهرستان گرد هم آمده بودند، با اشاره به اینکه جوانان بزرگترین سرمایه کشور و نقطه اتکای ما در بحران‌ها و مواقع حساس کشور هستند، اظهار کرد: بنده همواره به نیروی جوانی و قدرت تفکر و ایده‌پردازی این قشر تاثیرگذار جامعه ایمان و باور داشته‌ام و به مدیران شهرستان نیز توصیه کرده‌ایم از این فرصت و ظرفیت به نحو شایسته‌ای استفاده کنند.

وی با بیان اینکه دو ماه است که به صورت مجدد و جدی موضوع احداث خانه فرهنگ و خانه جوان را در گنبدکاووس پیگیری می‌کنم، افزود: زمین‌های لازم برای احداث این دو فضا آماده شده است و باید هرچه زودتر با همکاری نهادها و ادارات مسوول عملیات اجرایی آن آغاز شود که در حوزه خانه جوان از مساعدت یک میلیارد تومانی اداره کل ورزش و جوانان نیز بهره‌مند خواهیم شد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس با استقبال از طرح ایجاد اتاق جوان در فرمانداری این شهرستان، خاطرنشان کرد: در صورت امکان پس از راه‌اندازی این اتاق، مشاوران جوان فرمانداری را در این اتاق مستقر خواهیم کرد تا به صورت پیوسته از نظرات و ایده‌های شما عزیزان به واسطه این گروه بهره ببریم.

کریمی با تقدیر از اعلام آمادگی مدیرعامل بنیاد فرهنگی طهورا برای تهیه سند چشم‌انداز پیشرفت جوان 1404 در گنبدکاووس، ادامه داد: بنده نیز با کمال میل از این نگاه راهبردی و برنامه‌ای در حد توان و وسع فرمانداری ویژه حمایت خواهم کرد و هر تلاش و هماهنگی که در این مسیر لازم باشد را با کمال میل به میدان عمل خواهم آورد.

وی با تاکید بر اینکه بنده همواره به دنبال ساماندهی ارتباط موثر با جوانان به بهترین شکل ممکن بوده‌ام، تصریح کرد: باید بپذیریم که برای ساماندهی یک ساختار و مسیر درست هم نیازمند شناخت کامل از ظرفیت‌ها بوده‌ایم و هم باید مسیر درستی را طراحی کنیم که به لطف خدا امروز برای ساماندهی و راه‌اندازی شورای راهبردی جوانان و گروه مشاوران جوان برنامه‌ریزی مدونی را صورت داده‌ایم.

معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس با اشاره به اینکه از جوانان عزیز می‌خواهم که به هیچ وجه از مدیران و مجموعه حاکمیتی شهرستان قهر نکنند، اضافه کرد: این را از صمیم قلب می‌گویم که بنده و همکارانم به شما جوانان هم اعتقاد و اعتماد داریم و هم در مسیر اجرای ماموریت‌ها و رسالت‌های خود برای آبادانی این شهرستان به شما نیاز مبرم داریم.

گفتنی است در این نشست جمعی از جوانان و نخبگان شهرستان گنبدکاووس با ارائه نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود پیرامون جایگاه جوانان در این شهرستان خواستار توجه جدی به این قشر و طراحی ساختاری برای رسیدگی به مشکلات این قشر موثر جامعه به صورت جدی و عملیاتی شدند.

/فارس

ارسال نظر

آخرین اخبار