سرپرست جمعیت هلال احمر استان گلستان:

سرپرست جمعیت هلال احمر استان گلستان گفت: هلال احمر درصدد است تا آموزش‌های لازم در راستای امداد و نجات در خانواده‌ها و جامعه نهادینه شود.

آموزش‌های امداد و نجات در خانواده نهادینه شود

به گزارش گلستان24؛محمدعلی هروی صبح امروز در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: یکی از اهداف مهم هلال احمر ارائه آموزش‌های لازم در راستای امداد و نجات به خانواده‌ها است.

وی با تبریک فرا رسیدن هفته هلال احمر تصریح کرد: هرساله در 15 اردیبهشت لغایت 20 اردیبهشت ماه به عنوان هفته هلال احمر نامگذاری شده است و شعار هلال احمر و صلیب سرخ با محوریت « همه جا برای همه» است.

سرپرست جمعیت هلال احمر استان گلستان ابراز کرد: با توجه به دسترسی به شبکه جهانی و گسترده و مشارکت 14 میلیون داوطلب جهانی این هفته به عنوان هفته هلال احمر نامگذاری شده است.

هروی خاطرنشان کرد: داوطلبین با توجه به اینکه در حیطه‌های مختلف امداد و نجات، جوانان، داوطلبان همیشه و همه جا در کنار هلال احمر بوده و هستند و در سخت‌ترین شرایط سختی‌ها را متحمل می‌شوند تا بتوانیم حوادث را راحت‌تر مدیریت کنیم و با همت سایر دستگاه‌های مربوطه بتوانیم حوادث را پاسخگو باشیم.

وی تصریح کرد: تلاش هلال احمر بر این است که آموزش‌ها را در خانواده نهادینه کند و بحث امدادگر را در جامعه توسعه دهد و امیدواریم جامعه‌ای پاسخگو در برابر حوادث داشته باشیم.

/فارس

ارسال نظر

آخرین اخبار