مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گلستان با اشاره به اعزام ۵۰ روحانی به بقاع متبرکه استان در ایام مبارک رمضان گفت: باید هیئت‌ امنا مسجد به گونه‌ای عمل کنند که با موقوفات بتوانند برنامه‌های مسجد را برگزار کنند.

۵۰ روحانی به بقاع متبرکه استان گلستان در ایام ماه رمضان اعزام می‌شوند

به گزارش گلستان24؛حجت‌الاسلام سیف‌الله سهرابی پیش از ظهر امروز در همایش نقش روحانیون در تبیین سبک زندگی اسلامی با حمایت از کالای ایرانی اظهار داشت:‌ در اداره اوقاف و امور خیریه استان گلستان 3 وظیفه اصلی برعهده داریم و تلاش می‌کنیم که در مسیر موقوفات و نیات خیرخوا‌هانه واقفان عمل کنیم.

وی تصریح کرد: امروز جامعه ما در مسیر فرهنگ وقف گام برمی‌دارد و باید هیئت‌ امنا مساجد به گونه‌ای عمل کنند که با موقوفات بتوانند برنامه‌های مسجد را برگزار کنند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گلستان ادامه داد: امروز هر قشری که به برنامه‌های مذهبی وارد می‌شود باید به موضوع موقوفه توجه کند و وقف می‌تواند به توسعه جامعه کمک کند.

سهرابی گفت: از طریق راه‌های مختلف می‌توانیم مردم را به مشارکت‌های مذهبی و نماز جماعت دعوت کنیم و باید به این مهم روحانیون توجه کنند. 50 روحانی در بقاع متبرکه در ایام مبارک رمضان از علمای استان و استان قم اعزام می‌شوند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گلستان با اشاره به برنامه‌های این اداره در بقاع متبرکه در ایام ماه رمضان ادامه داد: ‌در ایام مبارک رمضان در 36 بقعه متبرکه نمایشگاه‌هایی برپا می‌شود.

سهرابی یادآور ‌شد: ‌35 روحانی در 18 بقعه متبرکه همانند سال‌های گذشته خیمه‌های معرفت را برپا می‌کنند و به سوالات و مسائل شرعی شهروندان گلستانی پاسخ می‌دهند.

/تسنیم

ارسال نظر

آخرین اخبار