معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گلستان گفت: در سال‌جاری با حضور و تلاش دستگاه‌های عضو شورای مسکن استان، پروژه مسکن مهر استان گلستان نهایی و به سرانجام می‌رسد.

پروژه مسکن مهر استان گلستان امسال تکمیل می‌شود

به گزارش گلستان24؛به نقل از روابط عمومی راه و شهرسازی گلستان، میرمحمد غراوی در نخستین جلسه شورای مسکن استان اظهار داشت: در سال‌جاری با حضور و تلاش دستگاه‌های عضو شورای مسکن استان، پروژه مسکن مهر استان گلستان نهایی و به سرانجام می‌رسد.

وی افزود: شورای مسکن با هدف ارتقاء خدمات زیرساختی و بهبود فرایند تکمیل مسکن به خصوص پروژه مسکن مهر در استان برگزار می‌شود و از دیگر دستگاه‌های عضو انتظار می‌رود در این راستا همکاری‌های لازم را داشته باشند.

محبوبی مدیرکل راه و شهرسازی استان گلستان و دبیر شورای مسکن استان هم در این جلسه گفت: در این جلسه تعیین تکلیف هزینه‌های صدور پروانه و پایان‌کار شهرداری در پروژه‌های مسکن مهر در شهرهای گرگان و رامیان و تعیین تکلیف بهای فروش عرصه در برخی از پروژه‌های سه‌جانبه استان انجام شد.

وی افزود:  بررسی مسا ئل مربوط به تعاونی‌های مسکن مهر و تامین اعتبار دیوار حائل سایت الازمن علی‌آبادکتول و اجرای انشعابات فاضلاب پروژه‌های مسکن مهر و مسائل حقوقی اوقافی بودن عرصه مسکن مهر سعد آباد گرگان از موضوعاتی بود که در این جلسه بررسی و مطرح و تصمیمات لازم گرفته شد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار