استاندار گلستان با بیان اینکه حضور سرمایه‌گذاران در گلستان می‌تواند سبب تسریع در رشد و پیشرفت استان شود، گفت: احداث زیرساخت‌های گردشگری در جزیره آشوراده سبب تحول در استان گلستان می‌شود.

احداث زیرساخت‌های گردشگری در جزیره آشوراده سبب تحول در گلستان می‌شود

به گزارش گلستان24؛به نقل از روابط عمومی استانداری گلستان، سید مناف هاشمی در هشتمین نشست با مجمع نمایندگان استان با تاکید بر اهمیت اجرای پروژه‌های عمرانی و گردشگری استان، اظهار داشت: در حال حاضر شرایط برای سرمایه‌گذاری در همه بخش‌های گلستان فراهم است و حضور سرمایه‌گذاران در گلستان می‌تواند سبب تسریع در رشد و پیشرفت استان شود.

وی تصریح کرد: همه تلاش ما این است که گلستان و ظرفیت‌های آن را به خوبی معرفی کنیم و به یقین استانی با این همه زیبایی‌های طبیعی و تاریخی و ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری می‌تواند مقصد گردشگران و فعالان اقتصادی باشد.

هاشمی احداث زیرساخت‌های گردشگری در جزیره آشوراده را یکی از برنامه‌ها و آرزوهای دیرینه مردم استان دانست و افزود: با حمایت دولت تدبیر و امید، مجمع نمایندگان استان و سازمان حفاظت محیط زیست، با اجرای این طرح شاهد تحولات عظیمی در استان خواهیم بود.

استاندار گلستان خاطر نشان کرد: استان گلستان دارای ظرفیت‌های فراوانی در مسیر رشد و پیشرفت است که با همکاری نمایندگان گلستان در مجلس شوای اسلامی به فعلیت خواهد رسید.

هاشمی ضمن تقدیر از همراهی نمایندگان گلستان در اجرای و تکمیل پروژه‌های اساسی استان ابراز امیدواری کرد تعامل موجود در استان می‌تواند آینده‌ای روشن برای گلستان را رقم زند.

وی خاطر نشان کرد: رونق تولید و اشتغال مهم‌ترین دغدعه‌های استان است که توجه به آنها می‌تواند تاثیر بسزایی در کاهش آسیب‌های اجتماعی و توسعه استان داشته باشد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار