استاندار گلستان با اشاره به کشف ۴ تن موادمخدر از نوع تریاک در گلستان گفت: این کشفیات در گلستان و استان‌های شمالی بی‌سابقه بوده و این عملیات نشان از بیداری نیروی انتظامی در مواجهه با سوداگران مرگ دارد.

قدردانی استاندار گلستان از کشف محموله ۴ تنی مواد مخدر توسط نیروی انتظامی

 به گزارش گلستان24؛به نقل از روابط عمومی استانداری گلستان، سید مناف هاشمی در عملیات  انهدام 4 تن مواد مخدر که با حضور سردار علی اکبر جاویدان فرمانده انتظامی گلستان برگزار شد، اظهار داشت: نیروهای امنیتی, نظامی و انتظامی نسبت به مقابله با موادمخدر کاملا هوشیار و آماده هستند و با انهدام این باندها زمینه برقراری آرامش در جامعه را فراهم می‌آورند.

وی افزود :رونق بازار کسب و کار وتولید و اشتغال پایدار در پناه امنیت  میسر می‌شود و  بسیاری از معضلات و آسیب‌های اجتماعی کاهش می‌یابد.

وی با  قدردانی از تلاش‌های نیروی انتظامی و پرسنل خدوم به نقش مهم حافظان نظم و امنیت  در ارتقاء آرامش و امنیت مردم در جامعه اشاره داشت و گفت: سربلندی وسرافرازی امروزنظام جمهوری اسلامی ایران مرهون مجاهدت و ایثارگری،  هوشیاری وتلاش و پیگیری های شبانه روزی این عزیزان  است.

به گفته فرمانده انتظامی استان گلستان پس از یک ماه کار اطلاعاتی و رصد فعالیت باندهای بزرگ تهیه و توزیع مواد مخدر در سطح کشور، ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر گلستان شامگاه گذشته خبر ورود محموله بزرگ مواد مخدر را به استان دریافت کردند.

سردار علی اکبر جاویدان ادامه داد: در همین راستا و پس از هماهنگی با مرجع قضایی ماموران یکدستگاه تریلی مورد نظر را شناسایی و متوقف کردند. در بازرسی از این تریلی ماموران موفق شدند چهار تن تریاک را کشف کنند.

جاویدان اظهار کرد: این بزرگترین کشف محموله مواد مخدر در استان‌های شمالی کشور بوده که تاکنون سابقه نداشته است. با کشف این محموله ضربه سنگینی به باندهای بزرگ توزیع موادمخدر وارد شده است.

وی افزود: با کشف این محموله، از ابتدای سال تاکنون بالغ بر 8 تن انواع مواد مخدر در استان گلستان کشف شده است.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار